SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun sözde ifadesine yanıt

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun sözde ifadesine yanıt

11 January 2021 Monday - 22:40

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'sözde Cumhurbaşkanı' ifadesine sert bir dille cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2021 yılının ilk kabine toplantısının ardından kameralar karşısına geçti.

Koronavirüs salgını döneminde alınan önlemler sayesinde ekonominin direncini korumayı başardıklarını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2020 yılında hedeflenen yüzde 0,3 olan büyüme oranının aşıldığına inandığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun dikkat çeken 'sözde Cumhurbaşkanı' ifadesine de cevap verdi.

"KASETLE GELEN SÖZDE GENEL BAŞKAN"

Kılıçdaroğlu'nun kasetle gelen sözde genel başkan olduğunu söyleyen Erdoğan, tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

"Böylesine büyük devrimi hala içlerine sindiremeyenler sancılarını farklı görüntüler, bahaneler altında dışa vuruyor. Bizzat kendisi bir kaset komplosu ile iş başına gelen, partisi içinde taciz, tecavüz, hırsızlık hadiselerini görmezden gelen sözde genel başkanının sancısının sebebi budur. Bunları derdi millet, milli iradedir. Bunlara oy vermeyen hakim sözde hakim, öğretmen sözde hakim, çiftçi sözde çiftçidir.

"TERÖRİSTE TERÖRİST DEMEKTEN ACİZ..."

Türk demokrasisi millete ve onun temsilcilerine onun hakareti siyaset zanneden bu çukur zihniyeti hak etmiyor. Teröriste terörist demekten aciz bu sözde genel başkanını öncelikle CHP'li seçmenin sağduyusuna sonra da aziz milletimizin irfanına havale ediyoruz. Siyasi ve sosyal kaos denemeleriyle 83 milyonun huzurunu kaçırmaya çalışanlar karşılarında hukuku bulmaya devam edecektir.

"2023 HEDEFLERİNE ULAŞMAMIZ ENGELLENEMEYECEK"

Bu mücadele döneminde milletimiz birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğinde, gerektiğinde canı pahasına istiklaline ve istikbaline sahip çıktığında önünde hiçbir gücün duramayacağını gördü. Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşmasını engelleyemeyecekler."

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Doğru söz
3 gün önce
Demokratik(!) ülkenin birinde adamın biri husumetlu olduğu diğerini dava ediyor. Dava konu başlığı: " o sözde adam, bana sözde adam" dedi. Tazminat talebi 1 milyon. Bakalım o demokratik(!) ülkenin demokrati(!) ve vicdani(!) karar veren hakimleri ne karar üretecek. Bence AİHM sine gitmeye aday bir dava daha başlıyor. Ve elbette oradan dönecek. Başka yol yok. Işte Türkiye Demokrasisi.
Doğru söz
3 gün önce
Genel Başkana Sözde Genel Başkan diyen Reyis, kendine Sözde Cumhurbaşkanı diyene tazminat davası açıyor. Komik dehil mi? Biliyoruz ki size biat eden hakimlet size bu tazminatı kazandıracak. Ama adım kadar eminim ki o da AİHM sinden dönecek.
Doğru söz
3 gün önce
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2020 yılında hedeflenen yüzde 0,3 olan büyüme oranının aşıldığına inandığını söyledi. Düşünün, biten yılın hesabı net olmalı. Her türlü veri elinde iken net konuşacağına, inandığını söylüyor. İnandığını söylemekle net yalan söylemis olmaktan mı kurtulacağını sanıyor, acaba? Ha bir yalan fazla ga bur eksik... Uzmanısınız cehalete hitabetin...
Adil
3 gün önce
bir sözde kelimesine ne kadar takıldınız be, vatandaşa illet, zillet ve terörist derken bu kadar düşünseydiniz, vatandaş ne düşünür acep zoruna gidermi, doğru veya yanlışmı yapıyoruz diye, demekki neymiş iğneyi kendine batır çuvaduzu vatandaşa demişler.
SEREF
4 gün önce
. Tabii ki iktidar olarak Devlet'e va Insanlaiga karsi islenen bùtùn yolsuzluklara, hirsizliklara karsi mùcadele vermek gorevinizdi., Birak suçlamalari adalet bakanligini ve icisleri bakanligini sen yonetiyorsun: polis, jandarma , yargi, hepsi senin emrinde gorevini yap hiç kimsenin sahip olmadigi yetkiler var sende saga sola camur atma. .Milletiiz 19 seneden beri sizin iktidarda oldugunuzu biliyor, herseyin farkinda ,hak, hukuk, adalet hiçbir zaman bu kadar ayaklar altina alinmadi

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap