SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Davutoğlu'ndan AK Parti'ye genelge tepkisi: Size serbest garibana yasak

Davutoğlu'ndan AK Parti'ye genelge tepkisi: Size serbest garibana yasak

04 Mayıs 2021 Salı - 15:48

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, tam kapanma kararı sonrasında esnaflara dair yayımlanan genelgeye sert eleştirilerde bulundu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, hükümetin tam kapanma kararı sonrasında satış yapacak esnafa dair yayımlanan genelgeye tepki gösterdi.

Satış yapacak esnafın yayımlanan genelgeyle hangi ürünleri satacağına dair bir netliğin olmaması üzerine yeni bir genelde yayınlanmasına karşı çıkan Davutoğlu, Twitter'dan AKP'ye şu sözlerle tepki gösterdi:

"Plansız iş yapıyor sonra da faturayı vatandaşa kesiyorsunuz! Genelge çıkarıyorsunuz anlaşılmıyor, sonra anlaşılması için yeni genelge çıkarıyorsunuz! 18 günlük kapanma kararı aldınız, neresi açık kalacak neresi kapanacak bilemediniz! Size her şey serbest, yasak sadece garibana!"

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Hasa
4 gün önce
Davutoglu dogru soyliyor neresi yasak yasak garibana arkasi olana adami olana yasak yok gariban eve zengin dolassin carsi pazar

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap