SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Ekrem İmamoğlu’ndan Olay TV iddialarına yanıt

Ekrem İmamoğlu’ndan Olay TV iddialarına yanıt

15 Eylül 2020 Salı - 09:35

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Olay TV’nin sahibi iş insanı Cavit Çağlar ile ortak olduğu iddialarını “Keşke Cavit Çağlar gibi bir isimle ortak olsak” ifadeleriyle yanıtladı. Cavit Çağlar ise İmamoğlu’nun sözlerine kahkaha atarak karşılık verdi.

Son günlerde Olay TV’ye ortak olduğu iddiaları ile gündeme gelen Ekrem İmamoğlu, kanalın patronu Cavit Çağlar ile eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in yeğeninin nikahında bir araya geldi. Kanalla ilgili ortaklık iddialarına yanıt veren İmamoğlu, “Bizim ortak olduğumuzu söylüyorlar keşke Cavit Çağlar gibi bir isimle ortak olsak daha ne isterim” dedi.

Özel Haber Ekibi’nin haberine göre nikahta adı son günlerde yaptığı Olay TV çıkışıyla gündeme gelen eski Bakan Cavit Çağlar ile karşılaşan İmamoğlu, dikkat çeken sözler sarf etti. İmamoğlu, Olay TV’ye Cavit Çağlar ile birlikte ortak olduğu iddialarını hatırlatarak, “Bizim ortak olduğumuzu söylüyorlar keşke Cavit Çağlar gibi bir isimle ortak olsak daha ne isterim” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu’nun bu esprisine Cavit Çağlar da kahkaha atarak karşılık verdi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

sel
11 gün önce
Sayın Ekrem İMAMOĞLU Bankacılık konusunda 50-100 sayfalık özet bir kitap yazmalıdır. İlimine ve kendisine inandığımız İMAMOĞLU... Bugün bankanın bir milletin iktisadi hayatındaki nazim rolü,şeker hastasına karşı-ensülin kadar kıymetlidir.Kim inkar eder bankayı !...Ama bir tarafı bizi exziyor.Hal tarzı var mıdır? Aranır mutlaka bulunurİşte böyle olur İstanbul Başkanlığı...İstanbul Belediyesindeki kurmay heyeti bu çalışmaları yapmalıdır. İkinci kurmay grubu ise, Fabrika yapan fabrikaları yapmadıkça fabrikalar vatani ve milleti sömürür... Gayret

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap