SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Erdoğan Bayraktar'dan flaş çıkış! ''Erdoğan'ın beni haksız yere attığına inanıyorum!''

Erdoğan Bayraktar'dan flaş çıkış! ''Erdoğan'ın beni haksız yere attığına inanıyorum!''

16 Mayıs 2022 Pazartesi - 11:38

17-25 Aralık sürecinde bakanlıktan alınan eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, "Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 14 yaşından itibaren yoğun ve izzetli bir çalışma ile ve seçilerek başkan olmuştur. Beni haksız yere attığına inanıyorum" dedi.

17-25 Aralık operasyonlarının ardından istifa eden eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, "Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 14 yaşından itibaren yoğun ve izzetli bir çalışma ile ve seçilerek başkan olmuştur. Beni haksız yere attığına inanıyorum." paylaşımını yaptı. 

Bayraktar paylaşımında, "Ancak Partimden ve Reis'ten ayrılmadım, evime geldim işime bakıyorum. Millet yapılan hizmet ve yatırımları tartarak Başkanımızı tekrar seçecektir" ifadesini kullandı. 

Erdoğan Bayraktar bu paylaşımından önce "Yalandan, kibirden, kul hakkı yemekten ve emanete ihanet etmekten uzak duranlara selam olsun. Allah sigara içmekten ve şişmanlıktan korusun" paylaşımı yapmıştı. Bayraktar'ın bu sözlerle Erdoğan'ı hedef aldığı iddia edilmişti. Erdoğan ikinci paylaşımıyla bu iddialara cevap vermiş oldu. 

Beğendim
1
Sevdim
2
Beğenmedim
3
Üzgün
0
İnanılmaz
2

Yorumlar


550

uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
ESKİ BAKAN ERDOĞAN BAYRAKTAR 17-25 İLE İLGİLİ HAKKIMDA NE KADAR İDDİA VARSA HEPSİ DOĞRUDUR VE BEN VİCDANLI ADAMIM VİCDANIMIN RAHAT ETMESİ İÇİN GERÇEKLERİ SÖYLERİM DEDİ......... E SAVCILAR NE BEKLİYORSUNUZ BU 17-25 ARALIK İÇİN İTİRAFTA GELDİ..... NEDEN BİR SORUŞTURMA AÇILMIYOR TEKRARDAN..... 17-25 MEVZUSU ŞU ÖRNEĞE BENZİYOR...-İKİ KİŞİ BİR SUÇ İŞLİYOR BU SUÇLUNUN BİRİ BULUNUYOR BU BULUNAN SUÇLU DİĞER SUÇLUNUN KİMLİĞİNİ VERİYOR AMA MAHKEME SEN SUÇLUSUN SENİN BEYANIN OLMAZ DİYOR.. BAYRAKTAR BEY FETÖ TERÖRİST DİYE YOLSUZLUK ÖRTÜLMESİN DEMEK İSTİYOR
Doğru söz
1 ay önce
Bak ne güzel dedin, Erdoğan beni attı. AKP diymedin. Çünkü Adam olamadınız o da sizi mal gibi kullanıp atıyor. Adam olamadınız, Beter olun!

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap