SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Erdoğan'dan Süleyman Soylu ve Berat Albayrak sürprizi

Erdoğan'dan Süleyman Soylu ve Berat Albayrak sürprizi

02 Mart 2021 Salı - 13:16

Siyasette yeniden aktif bir görev alıp almayacağı tartışma konusu olan Hazine ve Maliye eski bakanı Berat Albayrak’ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile aynı görevi paylaşacağı konuşuluyor.

Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak'ın istifa ettiğinden bu yana sessiz kalması her gün yeni bir dedikoduya neden oluyor.  

Berat Albayrak döneminde Merkez Bankası’nda eriyen 128 milyar doların nereye gittiği tartışmaları yaşanırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kabine için revizyon yapacağı konuşuluyor.

AK PARTİ MKYK GÖREVİNE... 

 Haber Global Ankara Temsilcisi Işınsu Tezkan Tüz’in kulis haberine göre olası kabine revizyonunda beş bakanın değişeceği belirtiliyor. 

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın adının da AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) için geçtiği iddia ediliyor.

Olası kabine revizyonunda üç kişinin adı bakanlık olarak geliyor.

Kulislere göre İbrahim Kalın, Binali Yıldırım ve Numan Kurtulmuş'un isimleri bakanlık olarak geçiyor.

SOYLU VE ALBAYRAK MKYK'YA

Tüz, canlı yayında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Binali Yıldırım'ın ismi geçiyor. Berat Albayrak'ın ve Süleyman Soylu'nun partinin en üst karar organı olan MKYK'ya girebileceği belirtiliyor.

Dolayısıyla kabinede de bir revizyonun olabileceği Ankara'da konuşuluyor.”

Haber Global

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

bahar
1 ay önce
Sayın SOYLU ve ALBAYRAK değerli ve kıymetli büyük şahsiyetlerdir. İnsanların seveni ve sevmiyeni dünyada heryerde vardır. Allah'ı sevmiyen dünyada çok insanlar vardır? İnsanların değeri yaptıkları hizmetlerle orantılıdır. 50 yılda yapılacak olanlar, onyılda yapıldı.1950 yılından beri kur farkları bugüne kadar değişmiştir.Bundan sonrada değişecektir. 50 sent bulamayan zamanlar var. Bugün herşey var.Ama pahalı.Pahalı ise bahar geliyor,toprağı çalıştıralım.Topağı olmayanlarda ticareti hızlandırsın...Bir saç kesme 30 lira. İki kişi traş etsen yeter
ALİ
1 ay önce
damat damat sayğısızlar adam gitti halen damat demekki adam doğru yoldaymış pkk yandaşları sizi gidiler
K.Atamer
1 ay önce
Güven ganimet sizin chp belediyelerinizde veya iyipartili pkk yoldaşlarınizdan çıkar.Fetöyü kalmıyorum zira onlar cnn ajanı olması münasebetiyle bunu yapmak zorundalar.Sen hangisinin.Duruşunu anda görelim.Bursa Nilüfer belediyesi haberlerini takip et.Yolshzluğun yolu kitabı bu kaynaklardan fışkırıyor
Güven
1 ay önce
Kayınpeder damat elele ganimeti paylaşmaya devam memleket büyük ganimet ne olsa

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap