SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Erdoğan'ın AK Parti teşkilatına verdiği talimat ortaya çıktı!

Erdoğan'ın AK Parti teşkilatına verdiği talimat ortaya çıktı!

03 Ağustos 2022 Çarşamba - 11:06

Artık 1 yıldan az bir süre kalan 2023 seçimleri öncesinde yapılan seçim anketlerinde partisinin oy kaybı gözler önüne serilen Cumhurbaşkanı ve AK Parti lideri Erdoğan'ın, AK Parti teşkilatına verdiği talimat ortaya çıktı.

AK Parti iktidarına yakınlığıyla bilinen Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu’da AK Parti teşkilatına “tartışmaları bırakıp seçim için çalışmaya başlama” talimatı verdiğini yazdı.

Selvi, bugünkü köşe yazısının bir kısmında Erdoğan’ın partisinin teşkilatına yaptığı konuşmayı yazdı. Yazının ilgili bölümü şöyle:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu’da AK Parti teşkilatlarıyla bir toplantı yapmıştı. 2023 seçimlerine yönelik mesajlarını burada veriyor. İlçelere aldıkları oy oranını soruyor. Örneğin Altınordu ilçesi. “Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 76, milletvekili seçiminde yüzde 56 aldık” diye yanıt veriyor. Erdoğan, “O yüzde 76’yı 80’e çıkarın. Milletvekilliği ile cumhurbaşkanlığı seçimini birbirinden ayırtmayın. Milletvekili seçiminde de oy oranını artırın. Bu saatten sonra seçimlere çalışın. İç tartışmaları bir kenara bırakın, birbirinize kenetlenin, seçime çalışın” diye talimat veriyor.

Beğendim
0
Sevdim
2
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Ahmet
3 gün önce
Tamam güzel iyide anlatacak yalan kalmadı. 20 senedir kanımızı emdiniz, sömürdünüz, Adaleti yok ettiniz. yandaşlarınızı koruyup sizden olmayanın anasını ağlattınız. Bunlarımı diyeceksiniz.
uA 34-Trabzonlu
3 gün önce
ŞIMDİ RTE VE KABİNESİNİ BIR KEZ DAHA TANIYALIM: 1- RTE BEY FETÖ ILE MUCADELE DEDİ AMA FETÖNÜN SIYASİ AYAĞININ ARAŞTIRILMASINA PARTISI RED VERDI ! 2- NEBATİ DENEN SÖZDE BAKAN ; 6 AY UYUYALIM SONRA UYANALIM DÜZELME GORECEZ DEDİ EKONOMIDE AKSINE HER ŞEY DAHA KÖTÜYE GIDIYOR ! 3- ÇALIŞMA BAKANI HERKESİN ARABASI VAR DEDİ OYSAKI ARABASI OLMAYAN ÇOK KİŞI VAR HATTA AVRUPADA ARABA KULLANIMINDA TÜRKİYE SON SIRADA! 4- AKP 3 Y ILE MUCADELE DEDİ AMA YOKSULLUK MALUMUNUZ BIR DE EN SON TARIM BAKANLIĞINDA SKANDAL YOLSUZLUKLAR VE ÖSYM DE SORU YOLSUZLUĞU ÇIKTI!
uA 34-Trabzonlu
3 gün önce
NEBATİ DENEN PENSILVANYA ARTIĞI YINE SKANDAL İFADELERE IMZA ATTI ! YANDAŞ KANALI A HABERDE KATILDIĞI BİR PROGRAMDA ŞU IFADELERİ KULLANDI : AVRUPALI BIR BAKANA SİZDE ENFLASYON YÜZDE 10 CIVARI OLDU VATANDAŞINIZIN IÇINE ÇIKARKEN ZORLANIYORSUNUZ AMA BIZDE ENFLASYON DAHA YUKSEK OLMASINA RAGMEN COK RAHAT VATANDASIN İCINE ÇIKIYORUZ DEDİ ! YANLIŞ DUYMADINIZ BU AHLAKTAN YOKSUN ŞEREF YOKSUNU NEBATİ BU LAFLARI ETTİ ! TABI HER DEDİĞINIZE INANACAK ; VATAN MILLET SAKARYA İSTISMARIYLA KANDIRACAGINIZ KITLE VAR AMA HALKIN ÇOĞU SIZDEN HESAP SORACAK SANDIKTA !
ne desin adam
4 gün önce
iyi de ne diyecekler biz size iş bulacağız. dolar 18tl oldu ama sabredin biz rahat yaşayalım siz zorlukçekin önemli değil ki biz takım elbiseile dolaşalım ya siz ne yaparsanız yapın aynen böyle oluyor.ne desinadam herkes ekonomist değil ki

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap