SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Feti Yıldız: Adayımız Erdoğan 2028'de de seçeriz

Feti Yıldız: Adayımız Erdoğan 2028'de de seçeriz

27 Haziran 2022 Pazartesi - 12:41

MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın birinci dönemini halen devam ettirdiğini kaydederek ''Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Erdoğan ikinci dönem seçilecek. İnşallah 2028'de üçüncü dönem de seçeriz.'' dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız Bağcılar Şehit Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Adım Adım 2023: İlçe İlçe Aydınlatma ve Anlatma Toplantısı"na katıldı.

Burada yaptığı konuşmada muhalefet partilerinin erken seçim söylemlerine karşın seçimlerin 18 Haziran 2023'te yapılacağını ifade eden Yıldız, "Yani 28. dönem milletvekilliği ve cumhurbaşkanlığı seçiminin tarihi çok net belli. Baktığımız zaman bir yıldan az zaman kalmış. Ülkemiz, dünya Kovid-19 pandemisi ve yine etrafımızda çıkan terör ve savaşlar dolayısıyla çok zor bir süreçten geçiyor. Dünyanın her tarafında ekonomik sıkıntılar oldu. Ülkemiz de bundan elbette payını alıyor. Ancak ortada dimdik duran, her türlü tedbiri alan bir hükümetimiz var. İnşallah bunların üstesinden geleceğiz" şeklinde konuştu.

Yıldız, 2017'de sistemin değiştiğini, parlamenter sistemden Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçildiğini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın birinci dönemini halen devam ettirdiğini kaydederek, ''Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Erdoğan ikinci dönem seçilecek. İnşallah 2028'de üçüncü dönem de seçeriz.'' dedi.

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Hasanusta
1 ay önce
Bir yıldız olarak bırak 2028 i de "ömür boyu CB "olarak şimdiden seçin..
Osman
1 ay önce
habunlar bizi yönetecekler heee
LÜTFEN
1 ay önce
Yorumların hepsini okudum. Pek iç açıcı değiller. Bir tane de MHP tabanından biri doğru bildiği bir şey yazsın buraya bakalım ne düşünüyorlar. Bence yazamaz çünkü...
Turgay
1 ay önce
Akp başkanı seçersiniz sorun yok. Tabi 2023 seçimlerinden sonra akp diye bir parti kalırsa.
sadettin
1 ay önce
nasılsın iyimisin feti efendi.
CUMHURİYET YAŞASIN
1 ay önce
he HE ANAYASAYITANIMIYORSUNUZ ZATEN LİDERİNİZ DE KAPATALIM DEMİŞTİ Y T.C. DAĞBAŞI MI SİZ NE BİÇİM SİYASİLERSİNİZ KAFATASAÇİ FAŞİSTLER YOKSA SİZLERMİSİNİZ ÖYLE DERLERDİ BEN DE DERDİMKİM ONLAR AZ KALDI SİZ DE RAHATLARSINIZ. 2023 DE
Ahmet
1 ay önce
Ben 61 yaşında ve ömrünü MHP de geçirmiş bir Ülkücüyüm. Neden RTE na oy vereyim onu açıkla, siz AKP yi destekliyorsanız neden size oy vereyim. Ülkücülük babanızın tapulu malı değil gider sizin karşınızda hangisi varsa ona oy veririm. yeter artık 20 yıl oldu bıkkınlık geldi.
uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
RTENİN SEÇİMİ KAZANACAĞINI DÜŞÜNÜPTE ERKEN SEÇİMDEN KAÇAN AÇIK VE NET DIYORUZ OPERASYON ÇOCUĞU NUN TEKİDİR FETI YILDIZ TAMAM MI ?
uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
NE YANİ FETİ DENEN ADAM YSK ; RTE 2023 DE ADAY OLAMAZ DERSE ADAY MI YAPACAN ? MALUM EN SON İSTANBULDA APONUN KARDEŞİNDEN VE SEÇİM TEKRARLATMADAN MEDET UMDUNUZ AMA AVCUNUZU YALADINIZ !
uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
BİZİ NE RTE , NE FETİ , NE BAHÇELİ NEDE MUHALEFET ILGILENDIRIR ! BIZİ VATANDAŞIN CEKTIĞİ HAYAT PAHALILIĞI İLGILENDİRIR ! VATANDAŞIN ÇEKTİĞİ HAYAT PAHALILIĞINA ÇÖZÜM BULMAYAN VE TEK DERTLERİ KOLTUKTA KALMAK OLAN AKP-MHP Yİ ALLAH'A HAVALE EDİYORUZ !(MİLLETVEKILI MAAŞI ALDIKLARI HALDE MILLETIN SIKINTILARINI ÇÖZMEDIKLERİ İÇİN )! SANDIKTA GÖRÜŞÜRÜZ ANKARA YI İSTANBULUDA RAHAT ALIRIZ DIYORDUNUZ AMA NAH ALDINIZ ! GÖRÜŞÜRÜZ FETİ SANDIKTA !
HALİL İBRAHİM KESKİN
1 ay önce
yalancının diyeyim mi la hemşerim. her yorumunda sözde muhalefet olacak hdpkk ittifakçısı zillet ittifakına methiyeler düzmediğin kalıyor. bir de güzelleme yapıyorsun yok beni iktidar da muhalefet de ilgilendirmiyor diyorsun sanki yazılarından belli değil zillet ittifakını destekleyen biri olduğun öyle bir yalan söyleki sen bile buna inanasın

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap