SON DAKİKA

Haber > Siyaset > İşte Akşener'in cumhurbaşkanı adaylığı için aklındaki 2 isim!

İşte Akşener'in cumhurbaşkanı adaylığı için aklındaki 2 isim!

05 Mayıs 2021 Çarşamba - 09:09

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde muhalefetin hangi ismi aday göstereceği merak konusu olurken; gazeteci Abdulkadir Selvi, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in adaylık için aklındaki ismi yazdı.

AK Parti iktidarına yakınlığıyla bilinen Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşe yazısında 2023'te yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin muhalefet cephesiyle ilgili dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

Gazeteci Selvi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in ilk planının Millet İttifakı olarak ortak bir aday çıkarmak olduğunu yazdı.

İYİ Parti lideri Akşener'in ortak aday çıkarılması durumunda aklında iki ismin olduğunu vurgulayan Selvi, bu isimlerin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olduğunu iddia etti.

 

Abdulkadir Selvi'nin yazısının tamamı için...

Beğendim
3
Sevdim
2
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Serkan
3 gün önce
En iyi kimin aday olacağı hemen hemen belli. Bunu şimdi dile getirmeye yandaşların salyalı ağzına meze vermeye gerek yok.
yersen
4 gün önce
selvi boylum boy göstermeye meraklı!
Salih Zeki ÇOLAK
3 gün önce
Meral Akşener Terörist Selahattin Demirtaş ile Kahvaltıda aday konusunu enine boyuna görüşür şayet Terörist Selahattin Demirtaş gün yüzü görürse. Pensilvanya daki Amerikan domuzu Fethullah Gülen ve Haşhaşileri de karar vermesi lâzim. Kandilin domuzlari da karar verecek ondan sonra aday konusu netlesir.
Hüseyin
4 gün önce
Parti genelbaşkanları devlet yönetimine aday kişiler olmalı. Ülkemizde mualefet partileri ve genelbaşkanları ülke yönetimine aday asla olamazlar onlar koltuk olsun şakşakcılar olsun hele birde yönetimi tenkit edip boş dolu konuştunmu gel keyfim gel ekmek elden elektrik telden

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap