SON DAKİKA

Haber > Siyaset > İYİ Parti’den CHP’ye ‘Diyarbakır’ eleştirisi

İYİ Parti’den CHP’ye ‘Diyarbakır’ eleştirisi

26 Ocak 2022 Çarşamba - 11:40

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Bu ülkeye demokrasi gelecekse, herkes kimliğinden dolayı ötekileştirilmeyecekse, inancından ötürü ötekileştirilmeyecekse bunun yolu Diyarbakır’dan geçer” sözlerini eleştirdi.

Ağıralioğlu, “Sayın Erdoğan gibi Diyarbakır vurgusu ile siyasi alan açmaya kalkmak, hatada ve aynı macerada ısrar etmektir. Demokrasi ve hukukun yegâne adresi Ankara’dır” dedi. CHP Sözcüsü Faik Öztrak ise “Genel Başkanımız bir demokrasi sorunundan bahsetmiştir. Kimse şu kış gününde buluttan nem kapmasın” dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

OLMAMALI
3 ay önce
BIRAKIN ŞU MİLLİYETÇİ AYAKLARI KARIN DOYURMUYOR MİLLET AÇ 2500TLMAAŞ BUNLARI KONUŞALIM DIYARBAKIR DA BİZİM EDİRNE DE BİZİM BU İŞLERDEN EKMEK ÇIKMAZ OYUN BOZANLIK YAPMASIN İMSE HA BAZILARIN İŞİNE GELİR MUTLU DA EDERSİNİZ BAHÇELİ ÇOK MUTLU OLMUŞTUR AMACINIZ BUYSA AÇIK AÇIK SÖYLEYİN KONUŞUYORSNIZ BİR KİŞİYE BORÇLUSUNUZ. SİZE SALON VERMEYENLERİ UNUTTUNUZ HER HALDE YANLIŞ DÜŞNCE

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap