SON DAKİKAHaber > Siyaset > İYİ Parti'de bir istifa daha

İYİ Parti'de bir istifa daha

20 Kasım 2023 Pazartesi - 16:07
Çağdaş Çelik 'Parti, Akşener'i sevenler derneği halini aldı' diyerek istifa etti

İYİ Parti'de seçimlerin ardından başlayan ayrılık furyası devam ediyor. "Gelinen noktada büyük emek ve umutlarla kurduğumuz İYİ Parti, siyasi bir parti olmaktan çok, Meral Akşener'i sevenler derneği halini almıştır" diyen İYİ Parti Ağrı Milletvekili adayı ve Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Çağdaş Çelik, sosyal medya hesabından partisinden istifa ettiğini açıkladı.

İYİ Parti'de seçimlerin ardından başlayan ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor. Eski Merkez Bankası Başkanı ve İYİ Parti eski genel başkan yardımcısı Durmuş Yılmaz ve İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Bahadır Erdem'in ayrılığının ardından İYİ Parti Ağrı Milletvekili adayı ve Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Çağdaş Çelik de partisinden istifa etti. Durmuş Yılmaz'dan sonra Bahadır Erdem de İYİ Parti'den istifa etti

Çelik, istifasını Twitter hesabından "Gelinen noktada büyük emek ve umutlarla kurduğumuz İYİ Parti, siyasi bir parti olmaktan çok, Meral Akşener'i sevenler derneği halini almıştır" sözleriyle duyurdu.

Çelik, "Aktif siyasi hayatıma şimdilik bir virgül koyuyor ve istifamın ardından herhangi başka bir siyasi parti rozeti takmayacağımı belirtmek istiyorum" dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap