SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Kılıçdaroğlu: Bizim belediyelerimiz olmasa ülkede kaos çıkar

Kılıçdaroğlu: Bizim belediyelerimiz olmasa ülkede kaos çıkar

04 Mart 2021 Perşembe - 16:32

Kadıköy'de esnaf ziyareti yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bizim Belediyelerimiz olmasa ülkede kaos çıkar'' dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Kadıköy esnafını ziyaret etti. Ziyaret sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, iktidara yönelik eleştirilerini sıraladı.

"Belediyelerimiz olmasa ülkede kaos çıkar''

CHP'li belediyelerde yaşanan maaş sorununu görmezden gelip övgülerde bulunan Kılıçdaroğlu, “Varolan iktidar otursun kalksın Cumhuriyet Halk Partili belediyelere dua etsin. CHP’li belediyeler olmasa Türkiye’de gerçekten ciddi bir kaos çıkar." ifadeleri ile kendi belediyelerinin Türkiye'de önemli bir yere sahip olduğunu öne sürdü.

"İBB şikayetleri karşılamaya çalışıyor''

İBB'de yaşanan sıkıntılara da değinen Kılıçdaroğlu, konuşmasını "İnsanların evine ekmek götüremediği bir düzen olur mu? Kadıköy Belediyesi de elinden geleni yapmaya çalışıyor, onun da bütçesini zorluyor. İBB de kendine yansıyan şikayetleri karşılamaya çalışıyor. Ama moralimizi bozmayacağız.” sözleriyle sonlandırdı.

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

ALİ
1 ay önce
çöpsüz olmaz çok doğru tespit
Malkoç
1 ay önce
Şu yorumlara bakarmışın reısınızın federasyonu darmadağın etti trbzonsporu gıdınde ondan hesap sorun nedır bu reis yüzde yetmiş oy verdık senın nıhatın adamları bizi düdüklesin diyemi Bırakın parayı pulu Sıyaset bile çöplüğe döndü sizin gibilerin yüzünden
Bilal Bilgin
1 ay önce
haber mi bu şimdi. Bu arada Avatar' da Kılıçdaroğlu seçeneği var????!!!! hala güzelim Türk bayrağı yok? Siz necisiniz arkadaş?
ALİ
1 ay önce
belediyeleriniz çöp yığını hemde istanbulun göbeğinde izmire ne demeli alt yapı yok bununlamı övünüyorsun ne içtin acaba
süleyman balcı
1 ay önce
Allahuni seversan sen nerde yaşıyorsun,aklunmi tutulmuş senin ne deyim sağa
rıza
1 ay önce
Sayın Kılıçdaroğlu ne yiyip içiyorsan bende ondan istiyorum.
kaplan
1 ay önce
kaosun ta kendisi sendin kemal.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap