SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Kılıçdaroğlu: Bu iktidar bu ülkeye bunu da yaşattı, beceriksizler

Kılıçdaroğlu: Bu iktidar bu ülkeye bunu da yaşattı, beceriksizler

24 Ocak 2022 Pazartesi - 14:09

Sanayide elektrik ve doğalgaz kesintilerini hatırlatan CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Tabii daha önemli işleri var; sanatçının evine baskın yaptırmak, gazeteciyi hapse attırmak, beceriksizler!" dedi.

Büyük ölçekli sanayi tesislerinin doğalgaz ve elektrik kullanımına sınırlama getirilmesini ardından fabrikalar üretime ara vermeye başladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kesinti kararlarına tepki gösterdi.

Twitter hesabından paylaşım yapan Kılıçdaroğlu, "Beceriksizler!" diyerek iktidarı eleştirdi.

Kılıçdaroğlu gazeteci Sedef Kabaş'ın 'Cumhurbaşkanı'na hakaret'ten tutuklanması ve sanatçı Sezen Aksu'nun şarkısıyla ilgili hedef gösterilmesine göndermede bulunarak, "Sanayi tesislerine 3 gün boyunca enerji verilemeyecek. Bu iktidar bu ülkeye bunu da yaşattı. Tabii daha önemli işleri var. Gece yarısı sanatçıların evine baskın yaptırmak, gazetecileri atasözü paylaştılar diye hapse attırmak, dil koparmak… Beceriksizler!" dedi. 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

K.Atamer
3 ay önce
Ben senin becerinden biraz bahsedeyim.Bu ülkenin en güzide ve en gerekli kurumunu yani SSK nın en üst koltuğuna oturduğunda ve o koltuktan kovuldugundaki bütçe oranı 1 / 5 kadar gerilerken mi bu becerini göstermiş oldun.Size neden CHP genel başkanlığı verdiler biliyormusun? Burda söyleyeyim;çünkü en gereksiz bir kurum ve en gereksiz adamların işgal etmesi gerekiyor diye.
ali
3 ay önce
sen değilmiydin ssk başında iflas bayraşını çektiren parası olmayanı senetle taburcu ettiren ben bile senin yüzünden sıkıntı çektim utanmadan sılmadan çıkıp konuşuyorsun senin suçun yok sana oy verenlerin suçu
cepni
3 ay önce
Dört gözle bekliyoruz senin gibi becerikli birini. Süpürgeye biner aya gideriz beraber. Ah gelse o günler...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap