SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Kılıçdaroğlu: Canan Kaftancoğlu'na terörist demek çok saçma

Kılıçdaroğlu: Canan Kaftancoğlu'na terörist demek çok saçma

10 January 2021 Sunday - 14:54

Canan Kaftancıoğlu hakkında 'terörist' suçlamasında bulunulması üzerine CHP Lideri Kılıçdaroğlu, "Hayatımda bu kadar saçma bir şey duymadım." değerlendirmesinde bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.

Gündeme dair açıklamalarda buluanan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, gazetecilerin de sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında 'terörist' suçlamasında bulundu. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusu üzerine Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı;

"BÖYLE SAÇMA BİR ŞEY DUYMADIM"

"Yapay gündem oluşturuyorlar. Efendim CHP İstanbul İl Başkanı bilmem şöyleymiş böyleymiş. Hayatımda bu kadar saçma bir şey duymadım. Bunlar bizim gündemimiz değil. İstanbul İl Başkanı'nın gündemi de benim gündemim de bütün arkadaşlarımın gündemi de işsizlik, esnafın, çiftçinin, evine ekmek götüremeyen işsizin sorunu, yatağa aç giren yüzbinler, çöp konteynırlarından yemek, ekmek toplayan, ekmek kırıntılarıyla beslenen yüzbinler.

"CHP DOĞRULARI SÖYLEYECEK"

Bizim sorunumuz bu. Onların gündemi ayrı. Onlar çünkü Türkiye'yi unuttular. Onların hedefinde sadece ve sadece CHP var. Çünkü CHP'nin doğruları söylemesine tahammül edemiyorlar. Edecekler, söyleyeceğiz. Hangi baskıyı kurarlarsa kursunlar, doğruları söyleyeceğiz."

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Of lu
5 gün önce
akp camuru yalan talan ve iftira üzerine kurulmuş
Yusuf
5 gün önce
Sayın kılıçtaroğlu senin işin vatan hainlerini savunmakmıdır sen Kaftancıoğlu’nun aklamaya çalışma onun ne vatan haini olduğunu herkes biliyor sen ancak kendini kandırırsın bu milleti senin yalanlarına inanacağım sanma kendini kandırırsın
md
5 gün önce
senin ondan ne farkin var ikinizinde cani cehenneme
Tamer yiğit
5 gün önce
Kayhan adisi Ermeni dediğin insanlar CHP Türkiye nufusunun yarısı,ama seninin gibi Sümsükler yorum yazınca Cahilliğin kokuyor,
Selim bayrak
5 gün önce
Birileri sıkışınca o terörist bu fetöçü deyip milleti böleçekki işi yürüsün sefasını sürsün,de millet bu işleri yemiyor" tabi aklı başında olanlar:
kaplan
5 gün önce
bu ülkede en son konuşacak biri varsa oda sensin kemal.Canan denen zatın bağlantılarını bilemeyecek kadar zavallı da olamazsın.Onuda savunmak mecburiyetindesin.Çünki aynı yere hizmet ediyorsunuz.
kayhan
5 gün önce
sadece ona demiyor hepinize diyor kotkafali adam bukadar cahil bir adamsin senin ben okudugunada inanmiyorum....sen ermeni kökenli bir adamsin bundanda cok eminim ...Gerci CHP DEKILERIN YARISI ERMENI KÖKENLI.....sizlerin ATATÜRKCÜLÜKLE ALAKANIZ YOK BUSADECE ATATÜRKTEN INTIKAM ALMAK BASKA BIR SEY DEGIL BU....
Lazogli
5 gün önce
Bay kemele göre pkklilerle kolkola girmek, pkkli terör elebaşısının heykelini dikmekle övünen teröristlere özgürlük istemek te neden suç olsun hatta askerimizi polisimizi Eren Bülbülü sehit eden caniler niye suçlu olsun ki. Yesinler senin terörist anlayışını bay kk
Orhan
5 gün önce
Bencede tabiki sacma,ne yani pkk lan isbirliği yapmak,sol örgütlerlen is birliği yapmak,feto ilen isbirligi yapmak ,cok normal,niye terörüs olsunki?

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap