SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Kılıçdaroğlu Erdoğan'ı bombaladı: ''O sattığın mahallelere in...''

Kılıçdaroğlu Erdoğan'ı bombaladı: ''O sattığın mahallelere in...''

17 Eylül 2021 Cuma - 15:08

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Mersin'de yaptığı konuşmaya sert şekilde yanıt verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AKP Mersin Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda muhalefete yönelik sözlerine sosyal medya hesabından sert karşılık verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın muhalefet partileri için "Türkiye'nin bekası, huzuru, esenliği, refahı gibi derdinin olmadığı" açıklamasına sert tepki gösteren Kılıçdaroğlu, ekonomik krizi gündeme alarak "O sattığın mahallelere in" şeklinde tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a şöyle seslendi:

"Sen ülkenin mahallelerini satmış birisin. Beka kim, sen kim! Emperyalistler oturdukları yerden demografimizi değiştirdiler. O sattığın mahallelere in, orada görürsün refahı. Saray hayatı sana iyi gelmiyor."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Yusuf
1 ay önce
Sayın Kılıçdaroğlu senin hiçmi projen olmaz işin güven söylenenleri çarpıtıp yalan yanlış cevap veriyorsun sence ortakların dış güçlerin emirerisiniz ne milleti düşündüğün var ne vatanı bir projenin kuklalarısınız
Erdo
1 ay önce
Yaman hırsızın ev sahibini faka bastırması gibi, Yalan makinası olan kılıçdaroğlu'ndan kendini aşan sözler ne tuhaf. Gün gelecek sayın Erdoğan'ı tarih altın harflerle yazarken, bazıları da siyaset çöplüğünün en dibinde yer alacaktır.
Osi
1 ay önce
Güldüm, Altin harflerle mi, nefretle mi?
Ali Bey
1 ay önce
O mahallere inmek yürek ister, bakın Mersinde görevli bütün polislerin silahlarından şarjörleri alınıyor, demekki kendi polisimize bile güvenilemiyor artık...O nedenle"..Mars'a düble yol yapacağız" a inanmaya devam..

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap