SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: ''Nereye gitti bu paralar?''

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: ''Nereye gitti bu paralar?''

18 Ocak 2021 Pazartesi - 16:17

CHP lideri Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, ''Sokaktaki vatandaşın sorduğu soruyu soruyorum.. Nereye gitti bu paralar?'' diye sordu. Kılıçdaroğlu'nun paylaşımının ardından birçok kişi sosyal medya hesabından aynı soruyu Erdoğan'a yöneltti.

Resmi Twitter hesabından paylaşımda bulunanan Kılıçdaroğlu, toplanan vergileri AK Parti Genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sordu.

Kılıçdaroğlu Erdoğan'a, "Sokaktaki vatandaşın sorduğu soruyu soruyorum...Nereye gitti bu paralar" sorusunu yöneltti.

''MERKEZ BANKASI’NIN 128 MİLYARLIK DOLAR REZERVİ SATILDI''

''Nereye gitti bu paralar'' diyerek paylaşımda bulunan CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, ''Merkez Bankası’nın 128 milyarlık dolar rezervi satıldı. Esnafa gitmedi! Çiftçiye gitmedi! İşçiye gitmedi'' ifadelerini kullandı.

''179 MİLYON DOLAR DEPREM VERGİSİ''

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, ''Milletten 18 yılda 35 milyar 179 milyon dolar deprem vergisi topladılar. Bu paralar; Kasap, manav, bakkala gitmedi. Emekliye, işçiye, çiftçiye gitmedi. Peki, Nereye gitti bu paralar'' diye sordu.

 

Beğendim
2
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

ahmet
1 ay önce
fetö eline tağıt tutuşturdu herhalde yeter bıktırdın yalanlarınla kimse inanmıyor sana
Selim akyol
1 ay önce
Sen Yalancıyı kapısında beklediğin partide arasan bulursun,,Değerli Kılıçtaroğlu senin de hakkını arıyor sefil sefil yorum yazıp cahilliğini gösterme

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap