SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Meral Akşener erken seçim tarihi verdi

Meral Akşener erken seçim tarihi verdi

14 Eylül 2021 Salı - 19:17

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Artvin'deki esnaf ziyareti sırasında, "2022’de bir seçim olabilir gibi bir beklenti var. Vatandaş seçim istiyor” ifadesinde bulundu.

Meral Akşener, esnaf ziyaretlerine bugün Artvin’de devam ediyor. Akşener, Artvin’in Borçka ilçesindeki ziyaretleri sırasında, “Şu gün seçim olur gibi bir öngörüm yok. Genellikle gezdiğimiz yerlerde anladığım kadarıyla ekonomi çok kötü. Ekonomiyi canlandırma imkansız hale gelirse erken seçim, 2022’de bir seçim olabilir gibi bir beklenti var” diye konuştu.

“VATANDAŞ SEÇİM İSTİYOR”

“Vatandaş seçim istiyor” diyen Akşener, “Son zamanlarda yandaş medyada bize 24 saat taş atılıyor. Bunun anlamı, seçimin kaybedildiğini fark etmiş olmaları” dedi. 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

hangi vatandaş
4 gün önce
hangi hayal beşindesin meral . seçim bu ülkeyi çok mu yukarıya uçuracak ? siz ekolarınızı tatmin edesiniz diye ülke seçim masrafını kaldıramaz.
Ahmet
4 gün önce
Memleket yangın yeri sen hayalden bahsediyorsun
kaplan
4 gün önce
okyanus ötesinden habermi geldi çakma meral.
Ahmet
4 gün önce
Terbiyeli ol,Feto ile kolkola gezenleri hala bilemiyorsan boş yaşamışsın ve boş konuşuyorsun. Meral AKŞENER henımefendi Ülkücülerin toplandığı bir partinin lideri.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap