SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Meral Akşener'in sözlerine AK Parti'den kınama!

Meral Akşener'in sözlerine AK Parti'den kınama!

20 Ocak 2022 Perşembe - 11:48

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in partisinin grup toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı yaptığı açıklamasına AKP Sözcüsü Ömer Çelik'ten tepki ve kınama geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, partisinin grup toplantısında yaptığı 'İmralı' çıkışına, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten kınama ile cevap geldi. 

Akşener dün yaptığı partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamada, ''Sayın Erdoğan seni şimdiden uyarıyorum. Eğer arzu ettiğin hesabı kesmesi için "İmralı'dakini" çıkarmanın peşindeysen orada duracaksın! Böyle bir hainliğe yeltenirsen karşında bizi bulursun.'' ifadelerini kullanmıştı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Akşener'in sert çıkışına ilişkin sosyal medya hesabından kınama yaptı.


 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Nazlı
4 ay önce
Sayın AKŞENER Bakanlık yapmış ve değerli Milletvekillerimizdendir...Zarafet,incelik ve güzellik ölçülerinde de sonsuz ileri... Her tavır ve hareketine kadar,insanı anlamanın biricik şartı olan zarafet,nezaket,incelik ve güzellik ölçülerini maddeye ve ruhlara kazıyan değerlerimiz...Dünya bir okul,insanlarda mesleklerinin öğretmeni...Diyalektikleri ipekten örgü Sn AKŞENER şiir edalı,şiir sanatı içinde fikirlerini okumak isteriz..100-150 vekille geleceğin güllerinin bahçesi olacak..
Ali Bey
4 ay önce
Mektubun işe yaramadığını görmüş olan akp, sözcüsü vasıtasıyla "imralıdakinin çıkışına kimse karşı durmasın" istiyor..

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap