SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Muharrem İnce'den CHP'ye: Siz iktidar olsanız milleti perişan edersiniz

Muharrem İnce'den CHP'ye: Siz iktidar olsanız milleti perişan edersiniz

10 Haziran 2021 Perşembe - 15:56

CHP'li belediyelerin para tehditleriyle susturulan muhalefet basınının olduğunu ifade eden Muharrem İnce, CHP'nin iktidar olması durumunda milletin perişan olacağını söyledi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

İnce, muhalefet tarafından basın kuruluşlarının kontrol altında tutulduğunu ve Memleket Partisi haberlerinin yapılmaması için medyanın parayla tehdit edildiğini açıkladı.

"İKTİDAR OLSANIZ BU MİLLETİ PERİŞAN EDERSİNİZ, ANASINI AĞLATIRSINIZ"

Muharrem İnce, CHP'nin iktidar olması durumunda milletin anasını ağlatacağını söyledi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Muhalefet basını.. CHP'li belediyelerden para almamakla, genel merkezden para almamakla susturulmuş bir muhalefet basını var. Muharrem İnce'yi gösterirsen sana para vermeyiz... Siz AK Parti'den daha kötüsünüz. Çok daha kötüsünüz. Siz iktidar olsanız; bu milleti perişan edersiniz, anasını ağlatırsınız." şeklinde konuştu.

Beğendim
2
Sevdim
0
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Ali
4 gün önce
sahi emekli maaşıyla bu şaşaayı nasıl başarıyorsun ince bey
Ahmet
4 gün önce
Sen sus cezalısın
uA 34-Trabzonlu
4 gün önce
MUHARREM İNCE CHP ÜYESİYKEN GEÇMİŞTE HAKKINDA BİR KADINI TACİZ İDDASI VAR TIPKI CHP İSTANBUL TEŞKİLATI GİBİ! BİR ŞEYLER DEMİYCEKMİSİN MUHARREM !
inquisitive
5 gün önce
kifayetsiz muhteris diye boylelerine denir, katildigi butun secimleri kaybetti, chp tu kaka, chp nin basina gecemedin diye, chp baskani olabilseydin bugun dediklerin aklindan gecmeyecekti, iki yuzluluk budur iste, kazanamadin iste yetersizsin, ille ben de bir seye baskan olayim diye parti kurdun, adi da mip (muharrem ince partisi)
Malkoç
5 gün önce
Muharrem ince sen CHP yi çok arayayacaksın sana hiç bir CHP Li oy vermeyecek alırsannbelki akp kaçanlardan alırsın CHP bin gelecekteki başkanı Ekrem imam oğludur
uA 34-Trabzonlu
4 gün önce
MALKOÇ ADLI ŞAHIS; MUHARREM İNCENİN ALACAĞI OY ; EN FAZLA YÜZDE 2-3 . TERÖR ÖRGÜTÜ PKK NIN KRAVATLI VERSİYONU HDP NİN ORTAĞI SENİN PARTİ CHP NİN VE SSK YI BATIRAN SÖZDE EKONOMİST KILIÇDAROĞLUNUN ALACAĞI OY YÜZDE 20-22 EN FAZLA !
uA 34-Trabzonlu
4 gün önce
GEÇEN GÜN BİR YORUMDA HERKESİN GÖRÜŞÜNE SAYGILI OLUN DİYE YAZIYORDUN MALKOÇ RUMUZLU ŞAHIS; ANCAK SİZİN ESKİ PARTİLİ M.İNCE CHP Yİ ELEŞTİRMESİNİN GÖRÜŞÜNE SAYGILI OLMAMIŞSIN YORUMUNDA AMA! ÇELİŞKİ!
uA 34-Trabzonlu
4 gün önce
KEMAL KILIÇDAROĞLU İKTİDAR OLAMAZ DA . OLDU DİYELİM NELER OLUR MESELA, BEBEK KATİLİ APO POSTERLERİYLE RAHATÇA GEZEBİLİRLER. TERÖR OPERASYONLARI DURDURULUR. CHP Lİ BELEDİYELER RANTINA RANT EKLER ÖRNEĞİN BAKINIZ ATAŞEHİR BELEDİYESİ YOLSUZLUK VE RANT. ....... SAY SAY BİTMEZ. KENDİ ADAMLARI MUHARREM İNCE BİLE İTİRAF ETMİŞ.....
Kerim
5 gün önce
Chp lilere duyurulur.
salih
5 gün önce
buna chp gerçekleriyle yüzleşme denir içindeyken anlamak mümkün olmuyormuş

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap