SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu’na sert tepki: CHP'ye FETÖ’cü ve PKK'lıları doldurdun

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu’na sert tepki: CHP'ye FETÖ’cü ve PKK'lıları doldurdun

03 Ağustos 2022 Çarşamba - 10:02

Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiri yağmuruna tutan Muharrem İnce, "Muharrem İnce gibi Atatürkçüleri partiden yolladın, oraya FETÖ’cüleri doldurdun, PKK’lıları doldurdun” dedi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Muğla programının ardından Bodrum'a gelerek Memleket Partisi İlçe Binası’nın açılışına katıldı.

Partililere seslenen İnce, daha sonra partililerle beraber Bodrum merkeze kadar yürüdü.

İnce ilçe binasının açılışında yaptığı konuşmada, eski partisi CHP'ye yönelik sert ifadeler kullandı.

"Partiye FETÖ'cüleri ve PKK'lıları doldurdun"

CHP'nin Atatürk'ün partisi olmaktan çıktığı için ayrıldığını söyleyen İnce, Kılıçdaroğlu'nun partiye FETÖ'cüleri ve PKK'lıları doldurduğunu söyledi.

İnce, Libya tezkeresine hayır oyu veren CHP'nin yanlış yaptığını da söyledi.

Libya tezkeresinin Doğu Akdeniz için önemine değinen İnce, "Libya tezkeresi konusunda İyi Parti 'evet' oyu verdi, CHP 'hayır' oyu verdi. Neden hayır veriyorsun. Doğru yapmışlar, Akdeniz’de var olmak istiyoruz. Türk askeri Libya’da olmalı ki Akdeniz’deki gazı alabilelim, pay sahibi olabilelim. Sorunlu mu, zor mu, zor. Biz büyük devletiz, neden hayır veriyorsun" dedi.

"PKK istemediği için mi hayır veriyorsun?"

Tezkereye hayır oyu veren CHP'ye son olarak, "PKK istemediği için mi hayır veriyorsun?" diye soran İnce'nin açıklamaları şu şekilde:

“Bana neden ayrıldın diyenlere tekrar söylüyorum. Atatürk’ün partisi değil orası, onun için ayrıldım. CHP’nin tek hizmeti Anıtkabir diyen Konya milletvekili de orada. Bu adamları nereden buldun Kılıçdaroğlu, sonra Muharrem İnce ve Atatürkçüler partiden gidecek. Kim gelecek? Davutoğlu ile Babacan’la iş yapacaksın öyle mi? Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce gibi Atatürkçüleri partiden yolladın, oraya FETÖ’cüleri doldurdun, PKK’lıları doldurdun.

Muharrem İnce den Kılıçdaroğlu’na sert tepki: CHP ye FETÖ’cü ve PKK lıları doldurdun #1

"Türk askeri Libya'da olmalı ki Akdeniz'deki gazı alabilelim"

Libya tezkeresi konusunda İyi Parti 'evet' oyu verdi, CHP 'hayır' oyu verdi. Neden hayır veriyorsun. Doğru yapmışlar, Akdeniz’de var olmak istiyoruz. Türk askeri Libya’da olmalı ki Akdeniz’deki gazı alabilelim, pay sahibi olabilelim. Sorunlu mu, zor mu, zor. Biz büyük devletiz, neden hayır veriyorsun, PKK istemediği için mi hayır veriyorsun. Yarın iktidar olduğunda Libya teskeresine hayır mı vereceksin. Libya politikasını destekliyoruz, Mavi Vatanı destekliyoruz. Memleket Partisi olarak 'evet' oyu vereceğiz.

Muharrem İnce den Kılıçdaroğlu’na sert tepki: CHP ye FETÖ’cü ve PKK lıları doldurdun #2

"Terörün her türlüsünü kınayacaksın, PKK diyorsan seninle işim olmaz"

Türkiye Azerbaycan’a yardım etti. CHP milletvekili çıktı ‘Türkiye maalesef Azerbaycan’a yardım etti’ dedi. Kafaya bakın. Memleket Partisi iktidarında Azerbaycan’a daha fazla yardım edeceğiz, Erdoğan az yaptı, biz daha fazla yardım edeceğiz. Ermenistan’a karşı Azerbaycan’ı ezdirmeyeceğiz. Atatürk’ü tartışıyorsan seninle ittifak konuşmayız. Kadına şiddet, çocuk istismarını yüksek sesle kınayacaksın, rantı düşünmeyeceksin, doğaya ve çevreye saygı göstereceksin, terörün her türlüsünü kınayacaksın, PKK diyorsan seninle işim olmaz, PKK bir terör örgütüdür ” dedi.

Beğendim
3
Sevdim
0
Beğenmedim
4
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Emmi
3 gün önce
Sen sen ol Yalova da muhtarlık seçimlerini iyi takip et..
Ahmet
3 gün önce
İftira ile olmuyor örnek verip açıklayacaksın. Ömrün pislikle geçti.
Tahsin
3 gün önce
M.ince tam bir proje adamı, verilen emirler doğrultusunda konuşuyor,
algı
4 gün önce
muharrem bey siz de mi bunu diyorsunuz .siz atananları da geçtiniz. algı yapıyorsun yemezler
Tonyali
4 gün önce
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sözde Mustafa Kemal askeri özde PKK emir eri gerçekler Ergenç meydana çıkar cokmmerak ediyorum dağdaki bebek katili teroristi İBB de işe almak Atatürk ilkesimi
Memo
4 gün önce
Muhalefet kanadindan birilerinin dogruyu söylemesi lazimdi. Agzina saglik Muharrem Bey.
Doğru söz
4 gün önce
Bunadın mı muharrem? FETÖ AKP nin kendisidir. Siyasi ayağıdır. Eski sevgilisidir. Piçlik yapma. AK trolluk yapma. Sende zerre akıl olsa RTE ve oyuncakları AKP ve MeHaPe ye çalışmazdın.
musti
4 gün önce
bi bitmedin gitti dah binlerce oya sahip çıkamadın sağa sola saldırıp duruyorsun.adam kazandı diyen değilmisin
CUMHURİYET YAŞASIN
4 gün önce
MUHARREMİNCE NE KADAR YALAN SÖYLUYORSUN YA BİR TÜRLÜ DİK DURAMADİN NE PKK Sİ YAHU
Yıldırım
4 gün önce
her gün kendi kendini bitiriyorsun. biz şimdi fetöcü ve ya pkk lı mıyız ispat etmeyen namussuzdur. her kim fetöcü pkk’lıysa namussuzdur.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap