SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Ümit Özdağ'dan Bakan Soylu ve Davutoğlu'na zehir zemberek sözler

Ümit Özdağ'dan Bakan Soylu ve Davutoğlu'na zehir zemberek sözler

17 Mayıs 2022 Salı - 10:03

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Bakan Soylu ve Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu’na “15 Temmuz’da yarım kalan neydi; Ankara Garı’na bomba nasıl geldi, açıklayın” diye sordu.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin genel merkezinde basın toplantısı düzenledi. Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “15 Temmuz’da eksik bıraktığımızı tamamlayacağız” sözlerini hatırlatarak “Eksik kalan neydi, açıkla… Suça hazırlık varsa neden şimdi hareket geçmiyorsunuz?” diye seslendi.

DAVUTOĞLU’NA ÇAĞRI

Konuşmasında Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na çağrı yapan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Ahmet Davutoğlu’nun sokağa çıkamazlar diye vermiş olduğu 4 isimden birisi Haziran-Kasım 2015 arasındaki süreçte Süleyman Soylu’dur. Ahmet Davutoğlu’na tekrar çağrıda bulunuyoruz. Ne oldu bu tarihler arasında? Gerçekten ne oldu? Bırakın parti oyunlarını onlardan bahsetmiyoruz. Daha büyük bir şeyler oldu. Ankara’da otogarın önüne bomba nasıl geldi? Nasıl orada 100’den fazla insanımız öldü? Bundan bahsediyoruz Sayın Davutoğlu. Siz cevabı biliyorsunuz. Artık bu cevapları Türk halkına vermek zorundasınız. Eğer siyasi parti genel başkanıyım diyor ve Türkiye’yi yönetme iddiası taşıyorsanız bunu söyleyebilecek yüreğe sahip olmanız lazım! Yoksa evinize dönün Türk halkı bu soruların cevaplarını 2023 seçimlerine kadar önüne çıkacak şeyleri görmek için de bilmek istiyor. Ve bu cevabı verebilecek kişilerden birisi de sizsiniz.” açıklamasında bulundu.

Beğendim
2
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Bilal Bilgin
1 ay önce
“Sessiz istila altındayız. Ülke elden gidiyor. Böyle giderse, hiç farkında bile olmadan, bir gün gelecek, kendi ülkemizde misafir olacağız” diyordun ya Sayın Özdağ! İşte sana sessiz istila: Geçen hafta “Türkiye Türklerindir” logosu ile yayın yapan Hürriyet gazetesinin yıllarca patronluğunu yapan Erol Simavi’nin eşi Belma Simavi’nin vefat haberi vardı. Muhittin ve Mediha nın kızı diye başlıyor Ali, Rezzan, Kadir, Esra, Serra diye devam ediyor ve Stephanie, Ben Baron, Leon, Eliah, Lora, Eyla, Solomon diye bitiyor! Gördün mü sessiz istilayı!

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap