Mehmet Köroğlu, gurbetçi oyuncu Gökhan Gümüşsu ile ön protokol imzalandıklarını söyledi
Bordo-Mavi-Beyazlılar, Almanya Bölgesel Lig Güney ekibi 1860 Münih (II) takımından 23 yaşındaki santrafor ile her konuda anlaşırken bir gurbetçi oyuncunun da yolda olduğu kaydedildi
ÖN PROTOKOL YAPILDI
Bank Asya 1.Ligin çiçeği burnunda ekibi 1461 Trabzon, transferde kararlı adımlarla ilerliyor. Trabzonsporun pilot takımı olan ve misyonu doğrultusunda genç ve gelecek vadeden oyuncuları kadrosuna katmayı arzulayan Bordo-Mavi-Beyazlılar, üçüncü transferini gerçekleştirdi. Karadeniz ekibinde Futbol Şube Sorumlusu ve transfer komitesi üyesi Mehmet Köroğlu, Almanya Bölgesel Lig Güney ekibi 1860 Münih (II)takımından forvet Gökhan Gümüşsu ile ön protokol imzalandığını söyledi.
DEVAMI VAR
Köroğlu, 1989 doğumlu olan Gökhanın gelecek vadeden bir oyuncu olduğunu kaydederek, transfer sezonu açılmasıyla resmi imzayı attıracaklarını kaydetti. Öte yandan Bordo-Mavi-Beyazlılar, Mustafa Tiryaki ve Kubilay Anteplioğlundan sonra üçüncü transferini yaptı. 1461 Trabzonda transferlerin süreceği kaydedilirken, bir gurbetçi oyuncunun daha işinin bitmek üzere olduğu öğrenildi. Bu oyuncunun sol kanatta oynadığı ve bugün-yarın oyuncuyla ön protokol yapılacağı belirtildi.