Giresun Süper Amatör Lig şampiyonu olarak BAL Ligi’ne yükselen Batlamaspor’da önümüzdeki günlerde genel kurul heyecanı yaşanacak
Mevcut başkan Abdullah Karakuz’un özel işlerinin yoğunluğu dolayısıyla istifa etmesinden sonra başkanlık için iş insanı Fatih Çelebi’nin ismi ortaya atılmıştı. Kısa süre içerisinde kongresi yaşanacak Batlamaspor’da yeni başkanın kim olacağı heyecanla bekleniyor.
SAFİYE SELÇUK