Altuntaş, Trabzon Kongresi öncesinde adayların ortaya koydukları tavır ve centilmenliklerinden ötürü teşekkür etti.
KULÜP HER ŞEYİMİZ
Trabzon Tümsiad Yönetim Kurulu Üyesi Emre Altuntaş, bugün yapılacak olan Trabzon Kongresi öncesinde adayların ortaya koydukları tavır ve centilmenliklerinden ötürü teşekkür etti. Altuntaş, Trabzonspor şehrin her şeyi. Takım son yıllarda sportif olarak bir başarı ortaya koyamadı. Bu da şehrimizi etkilemiştir. Trabzonspor'a başkan olacak isim artık doğru dürüst politikalarla kulübü yönetmelidir" dedi.
HEKİMOĞLU ÖNEMLİ
Bizler artık başkalarının şampiyonluğunu izlemek değil, kendi şampiyonluğumuzu kutlamak istiyoruz diyen Altuntaş, şunları kaydetti: Bunu başardığımızda Trabzon kenti yeniden sportif anlamda ayağa kalkar. Bu kongrede bizim için Celil Hekimoğlu ismi önemlidir. Kongrenin centilmence ve Trabzonspora yakışır bir şekilde geçmesini temenni ediyorum.