Trabzon 1. Amatör Küme Yalıspor-Ortahisar Kanuni maçıyla başladı.
Trabzon 1. Amatör Küme’de 2014-2015 futbol sezonu Yalıspor-Ortahisar Kanunispor maçıyla start aldı. Yavuz Selim Sahası’nda yapılan açılış törenine Trabzon ASKF Başkanı Burhan Cahit Erdem, Trabzon Futbol İl Temsilcisi Zeki Kurt, MHK Bölge Sorumlusu Turgay Güdü, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mehmet Ali Bıyıklı ve Hakemler Derneği Başkanı İsmail Köse ve çok sayıda davetli katıldı.
Trabzon ASKF Başkanı Burhan Cahit Erdem, Trabzon'da bütün spor paydaşlarının birlik ve beraberlik içerisinde olumlu mesajlar verdiklerini belirterek, “Tüm futbolcu, antrenör, hakem ve yönetici kardeşlerimize 2014-2015 sezonu için başarılar diliyorum. Hak edenin, iyi olanın başarıya ulaşacağı ve dostluğun kazanacağı bir sezon olmasını temenni ediyorum" şeklinde konuştu.