Trabzonsporlu futbolcular zorlu Beşiktaş maçı öncesi kenetlendi.
Karadeniz ekibinin başarılı futbolcuları Mustafa Yumlu, Olcan Adın, Zokora ve kaleci Onur, Beşiktaşın Trabzondan eli boş gideceğini söyledi. İlk maçta rakiplerine deplasmanda yenildiklerini söyleyen oyuncular, "Bu kez roller farklı. Taraftarlarımızın da desteğiyle Beşiktaşı yenen taraf biz olacağız. Takım olarak kenetlendik ve üç puandan başka bir şey düşünmüyoruz" dediler.