Trabzonsporun Antalya kampı neşeli ve yoğun bir şekilde devam ederken dün sabah yapılan antrenmanda ilginç görüntüler vardı.
Bordo-Mavili takımın Antalya kampında 6 kaleci bulunmasına rağmen bazı oyuncular bu mevkideki hünerlerini ortaya koydu. Dün sabahki antrenmanda Zokora ve Aykut kaleye geçerek gerekirse bu mevkide de oynayacaklarını gösterdiler. Kaleye çekilen şutlarda başarılı kurtarışlar yapan iki deneyimli oyuncu Teknik Direktör Mustafa Akçaydan da geçer not aldılar.