SON DAKİKAHaber > Spor > Bu Gurur Trabzon’un

Bu Gurur Trabzon’un

19 Haziran 2024 Çarşamba - 16:53
Trabzon İl Hakemleri Yiğit Alp Yardım, Bahadır Demirci ve Burak Bora Mumcu; Türkiye’yi, İsveç’teki Gothia Cup organizasyonunda temsil edecek.

İSVEÇ’İN Göteborg şehrinde, 14 Temmuz 2024’te başlayacak olan Gothia Cup Şampiyonası’nda, Trabzonlu 3 hakeme görev verildi. Edinilen bilgilere göre; Trabzon İl Hakem Kurulu tarafından seçilerek İstanbul’da mülakata ve İngilizce sınavına gönderilen üç il hakemi Yiğit Alp Yardım, Bahadır Demirci ve Burak Bora Mumcu, tüm şartları sağlayarak turnuvaya gitmeye hak kazandı.

İSVEÇ’TEKİ turnuvada; Yiğit Alp Yardım, Bahadır Demirci ve Burak Bora Mumcu’nun yanı sıra 13 Türk hakemin daha görev alacağı belirtildi. Genç futbolcuların yakından izlendiği Gothia Cup, düzenlenmeye başlandığı 1975 yılından beri; Adebayor, Xabi Alonso, Julio Baptista, İbrahimovic, Andrea Pirlo, Ze Roberto gibi dünya yıldızlarının ‘parlamaya başladığı etkinlik’ olma özelliğini taşıyor.

İSMAİL DÜZGÜN
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap