Emre Çolak üç adım atlamada Balkan Şampiyonu olarak başarılarına bir yenisini daha ekledi
EYNESİL Belediyespor Atletizm Takımı’nın son dönemde Türkiye’ye kazandırdığı değerlerden biri olan Emre Çolak, bir ilke daha imza attı. Sivas ilinde düzenlenen Balkan U18 Atletizm Şampiyonası’nda üç adım atlama branşında Eynesilli sporcu Emre Çolak, 15.35’lik derecesiyle Balkan Şampiyonu oldu. Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz başarılı sporcuyu tebrik ederken, “Emre Çolak Sivas’ta Balkanları sıçrayarak şampiyon oldu. Bu gururu bizlere yaşatan Emre Çolak ve antrenörü Osman Turhal’a ne kadar teşekkür etsek azdır” ifadelerini kullandı
HABER: EROL TAŞKIN