Trabzonsporun başarılı file bekçisi Onur Recep Kıvrak, Eskişehir maçının parlayan yıldızı oldu.
Yaptığı başarılı kurtarışlarla kalesini gole kapatan kaptan Onur, takımına 1 puan kazandıran isim oldu.
Bu sezon birçok maçta yıldızlaşan Onur, Eskişehir maçında da 4 net pozisyonda kalesini başarıyla korudu. Kaptan Onur, "Her iki takım da çok iyi mücadele etti. Bizim de pozisyonlarımız oldu. Eskişehirin de oldu. Artık Apollon Limassol maçını düşünüyoruz" dedi.