Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladı
Yönetim olarak kulübü ayağa kaldıracak hamleler yaptıklarını belirten Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, transfer çalışmalarına devam ettiklerini ve Giresunsporu yeniden prestijli bir marka haline getirebilmek için yoğun çaba harcadıklarını kaydetti. Şu ana kadar takıma kazandırdıkları oyuncuların uyum sorununu aştıkları takdirde başarılı olacaklarına inandıklarını kaydeden Bozbağ, "Biz hocamız Sayın Cengiz Demir ile sürekli istişare halindeyiz. Hocamızın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Yeniden yapılanma yolunda ilerlerken ortaya çıkartacağımız takımla da taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Biz, kısa bir süre önce kurtuluş savaşına çıktık ve bu anlamda herkesten destek bekliyoruz" dedi.
3. etap Boluda
Giresunspor üçüncü etap kamp çalışmalarını Boluda yapma kararı aldı. Sezon hazırlıklarına kendi tesislerinde start veren Yeşil-Beyazlılar, geçtiğimiz cumartesi günü ikinci etap çalışmaları için Nevşehirin yolunu tutmuştu. 18 Ağustosa kadar hazırlıklarını Avanosta sürdürecek olan Giresunspor, 3 günlük iznin ardından 21 Ağustosta Giresunda toplanarak dört gün burada çalışacak ve 25 Ağustosta son etap çalışmaları için Bolunun yolunu tutacak. Giresunspor, Bolu kampından 1 Eylülde dönecek.