Trabzonspor taraftarı örnek bir davranışta bulundu. Van Otlakbaşı İlköğretim Okulu öğrencilerine yardım elini uzattı.
Trabzonspor taraftarları kendine yakışanı yaptı, alkışı haketti. Minik yürekler üşümesin sloganıyla yola çıkarak Van Otlakbaşı İlköğretim Okuluna malzeme yardımında bulunan Bordo-Mavili taraftarlar gönülleri fehtetti. Vandaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere 2 haftadır yapılan yardım kampanyasına büyük ilgi gösteren Trabzonspor taraftarları görevlerini yerine getirmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşadı.
Kampayanın düzenlenmesinde başrol oynayan Volkan Durmuş ve Murat Altun, Gerçekten çocuklarımız zor şartlarda eğitim görüyor. Minik yüreklerin yüzlerinde küçük bir tebessüme ön ayak olabildiysek ne mutlu bize. Umuyoruz ki bizim gibi bu çocuklara elini uzatan insanların sayısı artacaktır. Çocuklarımızın yalnız olmadığını onlara gösterecektir. Trabzonspor taraftarları olarak bize katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz diye konuştular.