HER ŞEY GÜZEL OLACAK! Mustafa Akçay, takımın başarısı için gecesini gündüzüne katıyor.
Bordo-Mavililerin teknik direktörü Mustafa Akçay, takımın başarısı için yoğun mesaisini sürdürüyor. Trabzonda bulunan diğer takımların maçlarını fırsat buldukça izleyen deneyimli hoca, genç yetenekleri de yakından takip ediyor. Göreve geldiğinde Trabzonsporun belli travmalar yaşamış olduğunu ifade eden Akçayın yakın çevresine, Sezonu da erken açtık. Telafisi olmayan eleme maçlarından alnımızın akıyla çıktık. Burada takımın verdiğimiz mesajları ve niyetimizi anlaması önemliydi. Saha sonuçlarının da istediğimize yakın gitmesi bu tabloyu biraz daha olumlu kıldı. Ama eksiklerimiz, geliştirmek zorunda olduğumuz sistemler hâlâ var. Fakat bunları kontrollü zamana yayarak yapmak zorundayız dediği bildirildi. Her geçen gün takımın daha iyiye gittiğine de vurgu yapan Akçayın, Haftalar ilerledikçe takım ritm kazandıkça daha iyi daha keyifli bir Trabzonspor izlettiririz. Bu sürecin akabinde taraftarlarımızın da bizlerin yanında olması, futbolcusunu şevklendirmesi lazım. Bu sezon üç kulvarda da başarı hedefi koyduk. Şu an itibariyle yolumuzda doludizgin ilerliyoruz. Devre arasında yapacağımız takviyelerle istediğimiz hedeflere daha kolay ulaşacağız sözlerini sarfetti.