Trabzonsporun başarılı eldiveni ve takım kaptanı Onur Kıvrak, Sabrın sonu selamettir dedi.
Trabzonsporda sakalığı nedeniyle hafta sonu oynanacak olan Eskişehir maçında forma giyemeyeceği bildirilen kaleci Onur, rakiplerini evine eli boş göndereceklerine inanıyor. Avrupadaki başarılı sonuçları lige de yansıtmak istediklerini kaydeden Onur, Eskişehir maçında oynamayı çok isterdim fakat talihsiz bir sakatlık geçirdim. Bu maça yine de yetişmek için yine de çabalıyorum dedi. Onur şöyle devam etti: Avrupada çok iyi giden bir takımız fakat ligde istenmeyen sonuçlar alıyoruz. Bu da doğal olarak moral bozuyor ama taraftarlarımızın içi rahat olsun. Ligde alacağımız seri galibiyetler tüm olumsuzlukları ortadan kaldırır. Eskişehir maçı ile bunun startını vermek istiyoruz.