Trabzonspor'un evinde 5-6 bin taraftara oynamasının nedenlerinin başında futbolun keyifsizliği geliyor.
Trabzonsporun her maç Avni Akerde 5-6 bin taraftara karşı oynamasının nedenlerinin başında futbolun keyif vermemesi geliyor. Bordo-Mavili taraftarların ortak görüşü ise "Eski heyecan yok" oldu... Trabzonspor taraftarlarının neden maçlara ilgi göstermediğini araştırdık. Taraftarların verdiği cevapların önceki gün Teknik Direktör Mustafa Akçayın yaptığı tespitlerle bire bir aynı olması dikkat çekti. İşte taraftarların görüşleri:
Fikri Çağlar: Maçlara gidilmemesinin nedenlerinden biri kulüp başkanının AK Partiye olan sempatisidir. İkincisi ise Trabzonspor futbol olarak zevk vermiyor.
Yaşar Kaya: Taraftarların tribünleri doldurmamasının nedeni takımın kötü gitmesidir. Ayrıca takımda heyecan yok. 2010-2011 sezonu hariç gözle görülür bir şampiyonluk göremedik. Başarı olursa tribünler dolar.
Göksel Altıntaş: Herhangi bir heyecan yok. Böyle olunca da Biz bu maçı gerçekten alacağız diyemiyoruz.
Mehmet Ali Kahraman: Başkan göreve gelmeden önce verdiği vaatlerin hiçbirini yerine getirmedi. Hakemlerin ve federasyonun Trabzonspor üzerindeki oyunu bizi futboldan soğuttu.