Trabzonspor Teknik direktörü Şota Arveladze, ligde iyi takımlar bulunduğunu belirterek, "Lig artık çok sıcak oldu. Ateş görünüyor her tarafta. Herkes
Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze'den açıklama.
"DEDELERİN ELİNİ ÖPÜN"
Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Şota Arveladze, "Herkesin bayramı mübarek olsun. En önemlisi mutluluk, sağlık ve kazasız belasız bayram geçsin. Herkes mutlu olsun, çocukları mutlu etsin. Dedelerin elini öpsünler" diye konuştu, gazetecilerin, "Çocuklara harçlık var mı?" sorusunu da, "Herkese harçlık var tabii ki. Parası olan versin, parası olmayan da alsın" diyerek yanıtladı.
"LİG ÇOK SICAK"
Osmanlıspor maçıyla ilgili olarak konuan Güdcü teknik adam, "Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İyi bir rakibimiz var. Lig artık çok sıcak oldu. Ateş görünüyor her tarafta. Herkes herkesten puan alıyor. İyi başladık, iyi devam etmeyi bekliyoruz. Son maça rağmen iyi bir performans göstermek istiyoruz" ifadesini kullandı.