PAZARSPOR, transfer çalışmalarında hız kesmiyor.
Yeşil-Mavililer son olarak Hopaspor’da forma giyen 29 yaşındaki sağ kanat Muhammet Emre Kalkan’ı 1 yıllığına kadrosuna kattı. Kulüpten yapılan açıklmada; "Takımımız, en son Artvin Hopaspor’da forma giyen Muhammet Emre Kalkan ile anlaşmaya vardı. Yeni transferimiz Muhammet Emre Kalkan’a kulübümüze hoş geldin diyor, mavi beyazlı formamız ile başarılar diliyoruz" ifadelerine yer verildi.
EROL TAŞKIN