SON DAKİKA

Haber > Spor > Mustafa Denizli, TFF'nin hoca seçimini eleştirdi

Mustafa Denizli, TFF'nin hoca seçimini eleştirdi

18 Eylül 2021 Cumartesi - 13:50

Milli Takım'ın yabancı hocayla anlaşmasını eleştiren Mustafa Denizli, "TFF Türkiye'de Milli Takım'ın başına geçecek kalitede bir teknik adam bulamadı." ifadelerini kullandı.

A Milli Takım'da Şenol Güneş'in ayrılmasının ardından, takımın başına kimin geçeceği merak konusu.

Güneş'in ardından takımın başına yeniden Türk teknik adam getirilmesi beklenirken sürpriz bir gelişme yaşandı ve Türkiye Futbol Federasyonu Almanya U21 Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz'la prensip anlaşmasına vardı.

Yabancı kuralının tepkilere yol açtığı dönemde Milli Takım'ın başına yabancı hoca getirilmesi tartışma yarattı.

"TEPKİLERİNİ İYİ VEREN DUYARLI BİR KAMUOYUMUZ VAR"

Konuyla alakalı Mustafa Denizli, Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Denizli konuyla ilgili, "Esasında tepkilerini iyi veren, duyarlı bir kamuoyumuz var. Hem meslek hayatımdan hem futbolculuk hayatımdan arkadaşımız Şenol Güneş hakkında Fatih (Terim) hoca geçen hafta son derece açık beyanlarda bulundu.

"TFF, TÜRKİYE'DE MİLLİ TAKIM KALİTESİNDE HOCA BULAMADI"

Onun üzerine bir şey ilave etmeye gerek yok. Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye'de milli takımın başına geçecek kalitede bir teknik adam bulamadı. Bunu demek lazım. Onun dışında başka ilave edecek bir şey yok." dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Osman Bilgili
1 ay önce
Takimlarin ilk onbirine 8 yabanci kurali getirenler, Milli takima yabanci hoca getiriyor..Hadi ordan.Bu milletle dalga gecmeye devam edin.Türk antrönörlerse sesini çikarmiyor.Demekki yok kapasiteniz. Varsa konusun, susmayin...
Doğru söz
1 ay önce
TFF 'u komik ötesidir. Konuşmaya değmezler. Allah kurtarsın! Amin

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap