Trabzonsporun yetenekli futbolcusu Emre Güral, formayı sürekli giymek istediği ikinci yarıda başarılı sonuçlar alacaklarına yürekten inanıyor.
Trabzonsporda hem ilk yarının son haftalarında hem de devre arası kampında gösterdiği performansla ikinci yarı öncesi olumlu görüntü ortaya koyan Emre Güral, umutlu konuştu. Ligin ikinci yarısının hem kendisi hem de takımı açısından iyi geçeceğine inandığını söyleyen Emre, "Her şey güzel olacak, buna inanıyorum. Taraftarlarımız da bize inansın ve güvensin" diye konuştu.
Süper Ligin ikinci yarısına Beşiktaş gibi güçlü bir takımla karşılaşarak başlayacaklarını hatırlatan Emre, "Sahamızda da yenilmezlik serimiz var. Bu unvanı korumak istiyoruz. Beşiktaşı yenip ikinci yarıya moralli başlamak istiyoruz. Bu doğrultuda karşılaşmaya hazırlanıyoruz" dedi. Emre, ikinci yarıda sürekli forma giymek istediğini söylerken Akçaya da "Göreve hazırım" mesajı verdi.