Mehmet Yiğit Alp, sezon başında belirledikleri hedeften şaşmadıklarını söyledi.
Türkiye Erkekler Basketbol 2. Liginde mücadele eden Trabzonsporda Başkan Mehmet Yiğit Alp, sezon başında belirledikleri hedeften şaşmadıklarını söyledi. Beko Basketbol 1. Lig parolasıyla yola çıktıklarını vurgulayan Alp, "Sezon sonunda Trabzonsporu hak ettiği noktaya getireceğiz. Bu konuda herkesin içi rahat olsun" diye konuştu.
Teknik kadro ve oyuncularına güvendiğini dile getiren Alp, "Özellikle play-off maçlarında Trabzonspor ruhunu maçlara yansıtarak bizleri hedefe ulaştıracaklardır. Bu konuda kendilerine sonuna kadar inanıyorum" dedi. Taraftarlarının da takıma sahip çıkmasının kendilerini mutlu ettiğini belirten Alp, "Birliktelikten güç doğar. Bu güce sahibiz" dedi.