Cemil Canalioğlu, Gençlerbirliği galibiyeti sonrasında değerlendirme yaptı.
Trabzonspor Teknik Sorumlusu Cemil Canalioğlu, Gençlerbirliği galibiyeti sonrasında yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: Hedeflerimiz doğrultusunda elimizden gelen mücadeleyi ortaya koyduk. Avrupa Kupalarına katılma adına önemli bir üç puan elde ettik. Oyuncularımızı kutluyorum. Oyun bilincimizi müsabaka boyunca kaybetmedik. Hocamızın yaptığı değişiklikler ve oyuncu grubumuzun isteğiyle maçı koparmayı bildik. İyi bir mücadele ortaya koyduğumuzu düşünüyoruz.