Trabzonspor Medical Park Galatasaray yenilgisini unutup perşembe günü Fenerbahçe Ülker ile Hayri Gürde oynayacağı maçı düşünmeye başladı.
Beko Basketbol Liginin 12. haftasında, 26 Aralık Perşembe günü Hayri Gür Spor Salonunda Fenerbahçe Ülker ile karşılaşacak olan Trabzonspor Medical Park rotayı zorlu maça çevirdi. Geçtiğimiz hafta Galatasaray deplasmanında etkili performans gösterdiyse de güçlü rakibine son periyotta teslim olan Bordo-Mavililer Fenerbahçe Ülkeri evinde dize getirmek istiyor. Kulüp başkanı Abiş Hopikoğlu, Galatasaray deplasmanında mağlup olduysak da ekibimizin performansı bizi umutlandırdı. Bu sezon yaşanacak en büyük şanssızlıkları yaşadık. Ancak biz bu olumsuzlukların üstesinden gelecek düzeyde bir ekibiz. Galatasaray maçındaki etkili oyunumuzu Fenerbahçe Ülker karşısında da sergileyip güçlü rakibimizi yenmek istiyoruz. Bunu da başaracak güçteyiz dedi.