Trabzonspor Medical Park, Pınar Karşıyakanın ardından Royal Halı Gaziantepi de mağlup
ederek seri yakalamak istiyor.
Beko Basketbol Liginde Pınar Karşıyakayı mağlup ederek ilk deplasman galibiyetini alan Trabzonspor Medical Parkta başantrenör Hakan Demir, son haftalardaki şanssızlıklarını geride bıraktıklarını ifade etti. Demir, "Pınar Karşıyaka, kendi evinde güçlü bir ekipti. Oyuncularım maçın başından sonuna kadar çok iyi mücadele etti. Bu galibiyet takıma yeni bir ivme ve heyecan kazandıracaktır" dedi.
İlk yarının kalan iki maçını da kazanmak istediklerini belirten Demir, "İlk yarının tamamlanmasına iki hafta kaldı. Bu iki müsabakayı da kendi evimizde oynayacağız. Royal Halı Gaziantepin ardından Uşak Sportifi ağırlayacağız. Taraftarlarımızın da vereceği destekle birlikte bu iki müsabakadan mutlaka galibiyetle ayrılarak seri yakalamayı arzu ediyoruz" diye konuştu.