SON DAKİKA

Haber > Rizespor > Hamzaoğlu: İyi oynadık, sonuçlandıramadık

Hamzaoğlu: İyi oynadık, sonuçlandıramadık

29 Ekim 2021 Cuma - 23:11

Çaykur Rizespor’da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu maç sonunda konuştu

Trabzonspor’un 2-1 mağlup ettiği Çaykur Rizespor’da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu maç sonunda basın toplantısında açıklamada bulundu.

Hamza Hamzaoğlu şöyle konuştu; Penaltı pozisyonunda Bolasie’nin göğsünden çıktığını görmüştük. Bu nedenle itirazlarımız oldu. Ama devre arasında Bolasie eline çarptığını söyledi. Bizde hakemlerden özür diledik. 

Geçen haftalara göre daha iyi durumdaydık. Daha iyi mücadele ettik zaman zaman hücuma çıkışlarımız olumluydu. Son vuruşlarda etkisiz kaldık. Onun dışında takımdan memnunum. Remy’nin gerçekten tendonlarında ciddi problemleri var. O da takıma bir şeyler katmak istiyor. Ama sorunları el vermiyor. Bizde onu elverdiğince kullanmak istiyoruz ihtiyacımız olduğunda yardımcı olması için oyuna alıyoruz onun davranışlarından memnunuz ama fiziksel olarak yeterli değil. Bizde ona göre hareket ediyoruz. 
Biz bu takımla ligde kalacağımız inanıyoruz Oyuncularımızın enerjisi, bizle uyumları, rahat bir çalışma ortamımız var. En altlarda olmamıza rağmen kimseden olumsuz bir bakış daha görmüyoruz bu olumlu ortam bizi başarıya taşıyacaktır. Devre arasına kadar oyuncularımızla elimizden geleni yapacağız hem oyuncu kazanmaya çalışacağız hem de elimizdekileri değerlendireceğiz. Olursa transfer yapacağız. Şuanda transfer düşüncemiz yok. Takımımıza ve oyunumuza odaklandık.

Alanya da iyi bir takım. İyi oynuyorlar. Biz kendi sahamızda oynayacağız. Kendi oyunumuzu onlara kabul ettirmeye çalışacağız biz kazanmaya oynamalıyız. Bizim puanlara ihtiyacımız var. Puan yetmez. Alanya maçında üstün oynayıp kazanmaya çalışacağız. 

Oyun beklediğimiz gibi gelişti. İkinci yarıda oyuna sokacağımız arkadaşlarla oyunu değiştirebiliriz diye düşündük. Trabzonspor da bizim gibi yaptı. 1-0 gidebilsek farklı olabilirdi. Trabzonspor da penaltıdan bir gol bulunca beraberlik oldu ikinci gol şansızlıktı. İyi oynamamıza rağmen sonuçlandıramdık ben takımımdan isteklerinden dolay memnunum.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap