Trabzon Yıldız Erkekler Basketbol İl Şampiyonası nefes kesen karşılaşmaların ardından tamamlandı
2013-2014 Okul Sporları Yıldız Erkekler Basketbol İl Birinciliği Trabzon 19 Mayıs Spor Salonunda oynanan maçlarla sona erdi. Çekişmeli ve zevkli müsabakalar sonrasında Trabzon şampiyonu Yol-İş Ortaokulu oldu. Yol-İş Ortaokulu Trabzonu gruplarda temsil etme hakkı kazandı. Şampiyonada Cudibey ikinci, İskenderpaşa üçüncü ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu dördüncü oldu. Müsabakalar sonrasında okul takımlarına ödülleri Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Birdal Öztürk ve Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen tarafından verildi. Maçlara sporcuların velileri de büyük ilgi gösterdi.