SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Gökhan Kandemir'de bir sakatlık var

Gökhan Kandemir'de bir sakatlık var

Karadeniz Özel

16 Eylül 2020 Çarşamba - 09:30

Trabzonsporlu futbolcular sapır sapır dökülüyor… Takımda neredeyse sağlam oyuncu kalmadı… Hedefte ise kondisyoner Gökhan Kandemir var.

Karadeniz Gazete // İddia o ki; kondisyoner Gökhan Kandemir, teknik heyet ve doktorların bilgisi dışında oyunculara aşırı yükleme yapıyor.

Çabuk forma ulaşma isteği ise pahalıya patlıyor. Yine aynı kişilerin iddiasına göre; Kandemir futbolcuları da kulüp doktorlarına karşı örgütlüyor. Görevden alınan doktorlar Hakan Bozdağan ve Hakan Ayaz’ın gönderilmesinde de bu kişilere göre kondisyoner Gökhan Kandemir’in parmağı var.

Karadeniz’in edindiği bilgiye göre Kandemir oyuncuları, “Doktor sana yanlış tedavi uyguluyor. Bu nedenle sakatlığın uzuyor” diyerek etkiliyor. Sonrasında ise oyuncular yönetime mevcut doktorla çalışmak istemediklerini iletiyor. Yönetim de doktorları görevden alıyor. Bu arada Gökhan Kandemir ile ilgili iddiaların artığı şu günlerde, genç kondisyoner için sosyal medyada taraftarlar, “Gökhan Kandemir’i istemiyoruz” kampanyası başlattı. Ancak sonrasında bazı taraftar grupları Kandemir’e sahip çıkıp bu linç kampanyasını bitirmeyi başardı.

Beğendim
0
Sevdim
2
Beğenmedim
3
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

delibekiroğlu61
13 gün önce
bu doktor ve kondisyoner futbolculara yararlı olamıyorsa görünen o ki yok . bu kişileri gönderin yeni doktor ve kondisyoner getirilsin yoksa bu gidişle sahada oynatacak futbolcu kalmayacak.
Mulla Balaban
13 gün önce
Hani Newton kendi kondüsyonerini getirecekti ve kendi ekibini kuracaktı ne olduda getiremedi demekki ne denirse onu yapmak üzere getirilmiş
ö
14 gün önce
Trabzonluların hayallerini yıkan bu gökan kimin yandaşıdır. Trabzonspor acemi eğiticilerin tecrübe kazanacağı yer değildir.
Turan
14 gün önce
Takımın neredeyse tamamına yakınının kırıma uğramasının başka bir nedeni olamaz zaten.Demekki bu zatın yönetimde korunup,kollananı var.Yoksa bu cesareti nereden alır?
Şakir
14 gün önce
Gönderin bu kondisyoneri kardeşim adam gibi birini alın takımda adam kalmadı ayıp yahu
M.ali
13 gün önce
Hocanın bugünkü açıklamasına bakıldığında, İngilizlere göre antrenman yaptırıyor.. bizimkiler de hafif antrenman yapmaya, antrenmanda dalga geçmeye alışıklar... Ya bizim oyuncular hocanın antrenman sistemine alışacaklar. Böylece sahada 90 dakika koşacaklar... Yada hoca antrenmanları Türk usulü yapacak. Böylece sakatlık olmayacak. Biz ise sahada 90 dakika koşan topçu hasretiyle yanıp tutuşacagız. Sakatlar iyileşir. Yeterki antrenman sistemine bütün oyuncular uyum sağlasın... Bu antrenman modelini alt yapıya uygulasak çok daha iyi olur...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap