SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Koita, Siopis ve Denswill transferlerinin sırrı araştırılıyor

Koita, Siopis ve Denswill transferlerinin sırrı araştırılıyor

17 Eylül 2021 Cuma - 13:19

Trabzonspor’da sezon başında yapılan transferler tartışmaya açıldı.

Trabzonspor’da kadro mühendisliği üzerine tartışmalar devam ediyor… Forvet hattında Cornelius ve Djaniny varken Koita’nın neden alındığı, Bakasetas’ı kesip 11’e girmesi imkansız olan Yunus Mallı’nın transferde neden değerlendirilmediği, aynı şekilde Hamsik’in  ve Berat’ın arkasına Dorukhan alınmışken, Siopis’in neden transfer edildiği, Parmak’ın neden Yunus gibi sol bek transferi için kullanılmadığı, Edgar Ie ve Hugo’nun yanında Hüseyin varken Denswill’in neden alındığı tartışmalara neden oldu.

Sol bekin İsmail Köybaşı’na bırakılmasının mühendislik hatası olduğu tartışması arttı. “Koita, Siopis ya da Denswill’den birisinin yerine sol bek alınamaz mıydı?” soruları sorulmaya başlandı. Boluspor’a kiralanan Abdürrahim ya da Ümraniyespor’a kiralanan Faruk Can “en azından kadroda tutulamaz mıydı?” denilmeye başlandı.

Beğendim
5
Sevdim
3
Beğenmedim
4
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

inquisitive
1 ay önce
bu sefer yonetime soylenecek pek soz yok, butun transferleri avci yapti, yani ismail i koita yi, yunus u siopis i , ihtiyacimiz olmayan ne kadar adam varsa alindi, niye alindi, 20m euroluk cop dagi. ihtiyacimiz sadece solbek ve golcuydu, cornellius simdilik soru isdareti, digerleri yewr israfi, parmak varken siopis neden alinir, kimler istedi bunlari, hangi menacerler ve kulupten kimler faydalandi, arastiracagiz, bulacagiz.
Hüseyin
1 ay önce
Avcı Efendi'nin yanlış transfer ettirdiği Yönetimin düşünmeden yaptığı bodoslama hatalı transferler
Ali kara
yaklaşık bir ay önce
Ts un altını oymak oyuncuları rahatsz etmek için fotospor la el ele kol kola araştırın... Bu takıma 5 kuruşluk katkınız varmı.. Yok.. Menfaat şebekeleri derdiniz ts biraz ayağa kalktıya onu nasıl devirelimde ele geçirelim.. Siz varken fb gs a gerek yok.. Bu ts un ayağına sizden çok çelme takan çıkamaz...
Bilgehan
yaklaşık bir ay önce
boş işlerle uğraşmayalım ...memleketde araştırılacak o kadar mesele varki...vakit takıma sahip çıkma ve destek olma vaktidir...
Toprak
1 ay önce
Fotospor haberi değerli değil her zamanki uğraşları trabzonsporun başarısını engellemek bunu yazan yazar trabzonspor haberini yapıyor ama fenerli belli ve tff 'nin yabancı kuralı sebebi ile yabancı sol bek alinmadi limitte sorun ve faruk can diyorlar umraniyede bile oynayamadı nasıl büyük takımın sol beki olacak ve Siopis skor tutmada iş yapacak denswill sol stober hugo olmayınca kim oynayacak yunus almanya da oynamış bir futbolcu sıradan değil koita ligimizdeki en tehlike forvetlerden biri tam hazır olduğunda izleyin sabir ve destek
Metin
1 ay önce
Malli'den bir cacik ollmayacak, aynen Ismail gibi ona da verilen paralara yazik. Faruk Can'i göndermek hataydi, elde alternatif kalmadi. Trondsen'e ve Abdus'un sakatlik sonrasi verimleri ortada. Bence de gereksiz transferler yapildi, sol kanat ihmal edildi. Ismail'le bu isin yürümeyecegi asikar.
Fırtına Kuşu
1 ay önce
Trabzonspor şu an 10 puan ve averajla 2.sırada. Doğrudur, sol bek ihtiyacımız var. Devre arasın yerli Uğur Çiftçi'den yanayım. Siopis, atom karınca, Koita, geçen yıl bize fantastik gol atmamış mıydı? o da iyi golcü. İsmail tutmadı. Mallı, yarım tuttu. Ne yapabiliriz? Futbol Manager oynamıyoruz. Çok iyi diye alırsın tutmaz, vasat alırsın bomba çıkar. Bilemezsin.Ben söylemiştimle kulüp idare edilmiyor. Herkes işine baksın. Takımız çok iyi. destek olmaya devam edelim.
Analiz
1 ay önce
Araştırın araştırın hatta bu yönetimi nasıl alt ederiz onu da araştırın

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap