SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Mesut Özil geldi Jose Sosa Trabzon’a geri dönüyor!

Mesut Özil geldi Jose Sosa Trabzon’a geri dönüyor!

20 Ocak 2021 Çarşamba - 17:25

Trabzonspor Transfer Haberleri...Trabzonspor, eski yıldızı Jose Sosa'ya yeniden kavuşmak üzere...Fenerbahçe'nin Mesut Özil'i transfer etmesi Arjantinli futbolcunun moralini iyice bozdu. Kadroda kendisine yer bulması hemen hemen imkansız hale gelen Sosa, eşinin de baskısıyla eski kulübüne dönmenin yollarını arıyor.

Trabzonspor Transfer Haberleri...Trabzonspor orta sahaya Enzo Perez’i getirmeye hazırlanıyor… son detaylar konuşuluyor. Arjantinli yıldızın transferinde en büyük pay sahibi ise yakın dostu Fenerbahçeli Jose Sosa. Asıl bomba iddia ise Perez’in ardından Sosa’nın da Trabzonspor’a döneceği.

Eşi Caroline’nin ısrarla Trabzon’a dönmek istemesi, Mesut Özil transferi sonrasında Jose Sosa’nın da kendisini fazlalık hissetmesi işleri kolaylaştıracak gibi duruyor. Çünkü Fenerbahçe’de de Sosa’dan bir vazgeçiş gözleniyor. Bu yüzden Sosa bir yandan Fenerbahçe ile ayrılığı konuşuyor, bir yandan da Trabzonspor yönetimin nabzını yokluyor.

Başkan Ahmet Ağaoğlu her ne kadar “bırakıp gittiği için” kırgın olsa da Fenerbahçe’den 2.8 milyon euro gibi astronomik bir kazandığı için Sosa’ya da kızmadı. Çünkü Jose Sosa gitmeden önce kendisine, “Nasıl hayır diyebilirim?” diye sormuştu. 

Gelen bilgilere göre eğer Sosa, Fenerbahçe’den 2 milyon euro tahsil edebilirse, ikinci yarı Trabzonspor’da 800 bin euro’ya oynayacak. Önümüzdeki sezonda da 1.5 milyon euro’ya oynayarak ya ülkesine dönecek. Ya da emekli olacak.

Beğendim
15
Sevdim
8
Beğenmedim
14
Üzgün
2
İnanılmaz
3

Yorumlar


550

Muhammet özen
1 ay önce
Trabzonu veya renklerini çok seviyorsa, hekimoğlu da, ofsporda aynı renk, sözleşmesi şikecilerde dursun, hatta kirli mangır çok onlarda mangırları da fenoş versin, sıkışırlarsa dünkü çıplak magazin çekip güya sözde gazeteci olup ne hikmetse 16 yaşındski kızları kandırıp eş yapan ve 2 yıl sonra yol veren günümüzün en şaibeli tv cisi acun macun yardımcı olur
Engin
1 ay önce
Hahaha zaten eşi gitmek istemişti bu köyde durmam diye şimdide gerimi dönmek istemiş.Bırakın allah aşkına.
HACIHACI
1 ay önce
TS GELGİT TAKIMI DEGİL UŞACIGUM
zekai
1 ay önce
bu nasil sacma haber,trabzonspor artikcilar takimimi
Cakir
1 ay önce
Bu kadar yalanda olmaz
Aslan61
1 ay önce
Bence iç almasinlar ts satti
Ali Fuat
1 ay önce
Eğer sosa Trabzona geri dönerse facebook kapak fotoğrafımdaki kırmızı kart gösteren Salih Dursun fotoğrafını kaldırır şikeci fener amblemi koyarım ve öyle kalır, bu kadar net. Gerekçesine girmeye gerek yok zaten...
kayhan
1 ay önce
oldu olacak novakida geri alalim arti sörleti nasil olsa yazip cizmak badava hü hü .....
kayhan
1 ay önce
la he he geri döniye yarin trabzondadir lan kamra sakasimisiniz ya.....
Bay beyin
1 ay önce
Sosa ya herzman yer vardır dönsün herkes mantıklı düşünsün hanginiz güzel parya iş değişmesiniz bu adam Trabzonspor da yetişmedi yönetiminde hatası var
Mustafa Saka
1 ay önce
Ne oldu şimdi de FB’ yi mi kurtaracağız. Gidene güle güle, ne işi var biz de. Otursun İstanbul’da nasıl olsa euroları şakır şakır alır.
kaplan
1 ay önce
Trabzonda yaşlıların huzur evlerinde yer ayırın.
Muhammet özen
1 ay önce
Oraya hayallerini yaşamak için gitmişti, aşağılık insanlardan boşanana kapımız kapalı, sürünsün inşallah, muhatap olmuyordu, başka kocaya gitsin bizde öyle adet yok, yalandan da haber yapmayın, yılan şeytan rıdvanın ağzıyla, kirli adamları bize haber yapmayın
Akın
1 ay önce
Yalan dolan Karadeniz haber
Kemal Ayyıldız
1 ay önce
Gelme sakın kal orada
Mmm
1 ay önce
Ben sosayi bida istemen al nuri sahin daha iyi hem milli ve adam gibi adam
Serko61
1 ay önce
Soza geri dönüyor, kaynak : erdogdulu geveze melahat, yaa birak8n bu işleri..
Doğru söz
1 ay önce
Bizim için Sosa defteri kapanmıştı. Biz FB yi seçen adamın FB'den kovulduğunda gelmesini sindirecek insanlar değiliz. Önce onur. Bizim için onur futbol neticelerinden önemlidir. Bizi biz yapan da budur.
TARAFTAR
1 ay önce
yani şunu diyorum sana gel diyemem ama gelme demekte gelmiyor içimden...
hako 07
1 ay önce
YALAN HEBER ZATEN TRABZONSPOR FB Yİ TERCİH EDENNİ MESSİ OLSA AFFETMEMESİ GEREKİR SOSA ANCA KENDİ ÜLKESİNE GİDER VE ORADA JÜBİLESİNİ YAPAR
So-sa
1 ay önce
Trabzon'un dosyayı alması ekonomik tabloda fenerin ekmeğine yağ sürmek ,Trabzon'un karakterine ,ağırlığına,geleceğine incir ağacı dikmek tir.
Haydaaa
1 ay önce
Gidip de dönmemek var dönmemesi hayirli olur
Lazz
1 ay önce
Niye T.S emekli takimimi gitsin memleketine fener öder parasi cok derdi ne yatarak senede 2.3 milyon € iyi para
A.Kadir KALAYCIOĞLU
1 ay önce
Bu kadar yalan haber olurmu ? Karadeniz gazetesi hep yalan. Geri dönemez....
CALIK
1 ay önce
T.S 'a para verse bile geri donmemeli.
Yukse76
1 ay önce
Yalan haber. Aalinda hangi haberiniz doğru ki
Maho
1 ay önce
Kısaca sosa geri dönemez. Alırlarsa geri takım, hoca, yönetim,başkan hepsi karaktersiz olur.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap