SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor Başkan Yardımcısı Doğan’dan 5 milyon 61 liralık destek

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Doğan’dan 5 milyon 61 liralık destek

01 April 2020 Wednesday - 13:29

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, Oltan Köleoğlu Enerji olarak "Milli Dayanışma Kampanyası"na 5 milyon 61 lira bağışta bulunacaklarını açıkladı.

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, Oltan Köleoğlu Enerji olarak "Milli Dayanışma Kampanyası"na 5 milyon 61 lira bağışta bulunacaklarını açıkladı. 

Oltan ve Köleoğlu Elektrik ve Enerji Üretimi Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı da olan Doğan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:  "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na şirketimiz Oltan Köleoğlu Enerji adına 5 milyon lira, memleketimizin Trabzon olması hasebiyle üzerine 61 lira daha koyarak toplamda 5 milyon 61 lira bağışta bulunuyoruz."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Serko
8 ay önce
Niyeti Harika, işçi fakir fukaranın giderleri karşılansın diye yaptığı yardım .. Fakat devleti idare edenlerin bunca zaman toplanan yardımları hiç bir zaman yerine ulaştırmayıp, kendi amaçları doğrultusunda harçadıkları gerçeği ortada. Yani sevgili Haluk Levent daha güvenilir düşünün..maalesef siyasi iradenin ülkeyi getirdiği nokta bu.. Ertuğrul Doğan bey elini taşın altına koymuş helal olsun, yardımı ulaşır mı? koca bir soru işareti..

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap