SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor’da Abdullah Avcı penaltıcıyı değiştiriyor!

Trabzonspor’da Abdullah Avcı penaltıcıyı değiştiriyor!

21 Ocak 2022 Cuma - 11:57

Trabzonspor, Giresunspor karşısında 1-1’lik skora razı oldu…herkesin aklında uzatma anlarında Bakasetas’ın üst üste kaçırdığı 2 penaltı kaldı. Akıllara gelen soru ikinci penaltıyı neden Cornelius’un değil de Bakasetas’ın attığı oldu.

Ancak Cornelius en son 2017’de FC Kopenhag’tda oynarken penaltı attı. Attığı 7 penaltının 3’ünü kaçırdı. Son 5 yıldır penaltı kullanmıyor.

O anda Trabzonspor kadrosundaki en iyi penaltıcı ise Visca’ydı. Boşnak oyuncu kariyerinde 24 penaltı attı. Sadece 4’ünü kaçırdı. Kaçırdığı 4 penaltının 2’si de geçen sezondaydı.

Yunus Mallı ise kariyeri boyunca attığı 7 penaltının hiç birini kaçırmadı. Aynı şekilde Yusuf Erdoğan da kariyerinde 3 kez penaltı attı. Hiç kaçırmadı.

Trabzonspor’da Avcı’nın penaltıcısını Bakasetas’tan Visca’ya çevirebilir.

Beğendim
19
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Kral AKIN
3 ay önce
Alim bey konyayı şampiyon yapacaklar demiyoruz. İstanbul takımları dahil birçok Anadolu takımı Konyanın şampiyon olmasını istiyor dedik. Ahmet çalığın vefatından sonra Trabzonun olmasını istemeyen çok ana fikir şu TRABZON tüm maçlarına ciddiyetle çıkıp alsın maçları ondan sonra zaten rakip yok
👍 Ts haber
4 ay önce
Faruk musun nesin işin gücün palavra. Teyo beyami yi geçtin. Evvela trabzonsporun rakiplerine en çok saygı duyan takım olduğunu unutma.
fahri
4 ay önce
başlığınız farklı yazdığınız farklı hiç adil değil
Kral AKIN
4 ay önce
Trabzonsporumuz ayakları yere sağlam basmalı. Heryerde yazılan çizilen İstanbul takımları ligde olmadığından Ahmet Çalık sezonu yapıldı. Herkes Trabzon şampiyon olmasın Konya şampiyon olsun diye birlik olmuş vaziyette. Uyanık olalım ciddiyeti elden bırakmayalım.
Alim
4 ay önce
Bu durumda Dozer Cemil sezonunda da Trabzonspor şamoiyon olmalıydı o zaman. Ne kadar paranoyak ve saçma düşünüyorsunuz. Ahmet Çalık ölmüş, tum ülke ayağa kalkmış. Sezonun ismini Ahmet Çalık sezinu yaptilar diye, Konyayı şampiyon yapacaklar ne demek yaa. Sen pozisyonlarını kaçırma, penaltılarını at, maçlarını kazan da ondan sonra konya nasıl.şampiyon olacakmış görelim.
Atilla
4 ay önce
Penaltı kaçabilir , herkeste kaçırabilir.Dışarı atabilir direkten dönebilir.Ama bu penaltı kaçmadı kaleci 2 kere kurtardı.Şampiyonluk yolunda eksikler , sakatlar olacak , puan kayıpları da olacak . Önemli olan istikrar Trabzon da istikrarlı bir şekilde puan ve puanlar alarak lige devam ediyor. İstikrarlı şekilde yenilenler şampiyonluk hayalleri kurarlarken biz haydi haydi şampiyon oluruz bu sene. O SENE BU SENE. Bundan sonra da her sene inşallah.
Berat
4 ay önce
Puchacz ' da olabilirrr❤️💙
Faruk
4 ay önce
Galatasay maçında da penaltı olur.Bakalım kim atacak.Trabzonspor bu sene çok zayıf olan Galatasayı rahat yener.Hatta fark atar.Galatasay son iki maçta 7 gol yedi.Şimdi tek maçta 5-6 gol yiyebilir.Penaltıda olur.Gs defansı dengesiz.Penaltı çalışmak gerekir.
hako07
4 ay önce
kesinlikle 1_visca 2-cornelius 3-djanıny olmalı oynarsa yunus-yusuf olmalı
Trabzonsporlu
4 ay önce
Giresunspor maçından beri Ne bir yönetici, ne basın sözcüsü nede teknik heyetten birsi demeç vermiyor. Giresunspor maçında oynanan oyundan utandığınız için mi konuşmuyorsunuz?
ROBERTO DE NİRO
4 ay önce
KORNER BİLE ATAMIYOR.FRİKİK BİLE DURAN TOPLARDA SIFIRIZ
ROBERTO DE NİRO
4 ay önce
CORNELİUS OLMALI
Ahmet C.
4 ay önce
yeni penaltici Visca
Oflu
4 ay önce
Şimdi mi aklınıza geldi, Futbol zeka yoksunları?

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap