SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor’dan gündem 95-96 sezonu

Trabzonspor’dan gündem 95-96 sezonu

25 Kasım 2021 Perşembe - 11:53

Trabzonspor'da herkes büyük heyecan içinde. Daha sezonun başında Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'a büyük puan farkı atılması 'sonunda şampiyonluk mu geliyor' coşkusu yaşatıyor. Ancak yönetim ve Abdullah Avcı bu durumun rehavete sürüklemesinden korkuyor. Çünkü daha önce de bu puan farkı atıldı ama sonu iyi olmadı.

Trabzonspor’un en uzun süreli yenilmezlik rekoru, 1995-96 sezonunda 29 maçlık seri ile gelmişti. O dönem Trabzonspor'un teknik direktörlüğünü Şenol Güneş yapıyordu. O sezonki serinin sonunda şampiyonluk gelmedi. 

Bu yüzden hem Trabzonspor yönetimi hem de teknik direktör Abdullah Avcı oldukça dikkatli davranıyor. Sürekli “matematiksel olarak garantilemedikten sonra, şampiyonuz demeyeceğiz” kararı alındı. 

O sezon yaşanan hakem hataları ve futbol dışı etkenler ise herkesin aklında. Camia ve taraftar, Ağaoğlu’nun dün yaptığı, “15 kulüp hakemler hakkında konuşmayacak” açıklamasına tepki gösterdi. 1995-96 sezonunda olanların yine tekrarlanmayacağının garantisi olmadığını savundu.

Beğendim
2
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap